Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor gáz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor gáz, ha egy férfi mondjuk 29 évesen otthon lakik a szüleivel vagy akkor nem az, ha nem szolgálják ki mindennel a szülei?

Figyelt kérdés
Nők esetében teljesen elfogadott az otthonélés, férfiak meg kb kukák instant.
jan. 25. 06:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Gáz.
jan. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Számomra nem elfogadható. Egyrészt, nem vagyok asszexuális, másrészt, nem szeretném anyádat kerülgetni akkor sem, ha az lennék. Engem zavar. Kiábranditó...
jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Számomra is kiábrándító egy olyan nő aki 30 körül még otthon lakik, szóval megértem ezt a dolgot.
jan. 25. 06:47
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

3

Na végre! Egsszeruen egy bizonyosbkor felett gáz

2es voltam.

jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha félre tud rakni és mindent csinál otthon, nem kiszolgáltatja magát, akkor oké. Van lakásom, lehet itt lenni, amúgy is utálok én másokhoz mászkálni, pláne ott aludni, ha az anyjával lakik, max akkor mennék át, ha be akar mutatni meg néha egy hétvégi ebédre. De ha valami nagyra nőtt gyerek, akkor gáz.
jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
4 - Igen, sokan a spórolás miatt vannak otthon. Manapság egy normálisabb városban egy lakás 30-40m ft, spórolhatsz kb 50 éves korodig ezen az elven.
jan. 25. 07:00
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Gáz, de már az is hazaköltözik, aki amúgy ki tudna fizezni egy albit. Ez van.
jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

29 vagyok sikerült összehozni a mama hotelből egy nem nagy 31 nm alapterületű ki lakást 7 percre a belvárostól. X került 1 emelt.


Engem is a mama hotel miatt dobott ki az exem. Így jártam viszont így megúsztam az albérletet fizetést ami ablakon ki dobott pénz. Ugyanakkor a csajok is elkerülnek 🤣.

jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem erre ment rá kapcsolatom szóval nagyon gáz 22N
jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szolgáltatja ki magát, akkor én nem tartom gáznak. Lehet, hogy amiatt, mert rosszabb anyagi körülményekből jövök, de sok ismerősöm él így, idősebbek is és rendes emberek, nem csak ezt az egy tényezőt látom bennük.
jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!