Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen mértékben szolgálját...

Ti milyen mértékben szolgáljátok ki otthon a férjeteket szeretetből?

Figyelt kérdés

Hogy pontosítsak: én napi szinten pakolok neki egész napra ennivalót (szendvics, főtt étel), reggelit adok neki, elé teszem a szendvicset, hétvégén kiszedem elé a levest stb. Nem vagyok a bejárónője meg a szakácsnője, ne értsétek félre. Mindig megköszöni a kedvességemet, a férfimunkák az ő feladatai, és ő is porszívózik stb. Szoktam neki viccesen mondani, hogy milyen jó dolga van mellettem. :) Egy barátnőm viszont állítja, hogy nem pakol ki semmit a férje elé, nem csinál reggelit sem, szolgálja ki magát a hűtőből. Nálatok ez otthon hogy megy lányok/asszonyok? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek. :)

27N


2012. máj. 23. 16:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%

nekem nem férjem hanem élettársam! Ő nem tud főzni,én főzök ebédet vacsorát,én szolgálom ki,én csinálom az összes házimunkát!

A mosogatást azt beválalta aminek nagyon örülök,meg a tekiket ő takarítja:)

Barátnődnek érdekes a felfogása,férfiak szeretik ha kiszolgálják őket!

2012. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok szolga lelkű.
2012. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincs férjem, csak barátom, akivel együtt lakunk. Én reggelit mindig készítek neki + általában én főzök, mert úgy van az időbeosztásunk, hogy reggel korábban megy el és napközben nem tud hazaugrani. De pl. hétvégén meg ő hozza ágyba a reggelit, meg minden házimunkát megosztunk. Ja és szerintem ez nem "kiszolgálás", hanem kedveskedés a másiknak, az életének a megkönnyítése, mert soha senkit nem szolgálnék ki.
2012. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

én is ilyen vagyok :) puszta szeretetből, nem azért mert eltart vagy mert a csicskása lennék. szedek neki ételt, elé teszem a kaját, innivalót...


de ugyan úgy megteszi ezt ő is. ha fázok, hoz egy meleg kakaót pl., vagy csak elmegy helyettem a boltba, meglep valami aprósággal..

2012. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
kiszolgálom ha tudom,de semmi elvárás. ha fáradt vagyok-most várom a 3. babánkat-akkor nem csinálok semmit. ez így normális. ő is megcsinál akármit ha belefér az idejébe.
2012. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Én biztos nem tudnék kiszolgálni senkit.Olyan megalázó az,amikor valaki elé oda kell tenni az ételt és nekem kell ugrálni.Lehet,nem jó a felfogásom,de én erre képtelen vagyok.Aki szeret,az megérti.
2012. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Szia, én is teszek neki minden este másnapra szendvicset, még mielőtt hazaér már itt várja a kávéja az asztalon, és természetesen a vacsora is. Ha valami olyan van, akkor megvárom és együtt főzünk. Ő általában bundás kenyeret csinál csak, de nem is baj mert imádok főzni meg amúgy is maximalista vagyok, szeretem magam csinálni a dolgokat.
2012. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj ezzel, még akkor is, ha szeretetből megy, hogy nagyon egyoldalú. Ha a férfi kelne fel korábban minden reggel, hogy kedveskedjen a feleségének, akkor rögtön mindenki papucsnak titulálná - bizonyítva ezzel, hogy mégsem kedveskedés ez, hanem kiszolgálás.


Egyébként meg, ne haragudjatok, de soha nem értettem a "kiszedem a levest". Konkrétan a tányérjába? Mert ha igen, ez nagyon megalázó, legalábbis szerintem, mert én 8 éves koromban szóltam utoljára anyunak, hogy szedjen nekem, de kevés répát kérek.

25/L

2012. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi még sajnos nem lakunk együtt, de a hétvégéket mindig együtt töltjük. Mindig együtt főzünk, én vagyok a szakács, ő a kuktám, mindenben segít. De ha épp más dolga van, pl tanulnia kell, akkor megcsinálom egyedül az ebédet, szoktam neki csinálni szendvicset, de inkább azért, mert én vagyok itthon, a mi házunkban vagyunk, és ő mégiscsak a vendég.

De rengetegszer van úgy, hogy ő csinál nekem valamit enni, vagy rögtön hoz egy pohár vizet, ha megkérem rá, vagy mondom neki, hogy szedjen nekem is kaját, mert még gyorsan elmegyek pisilni... Szóval nálunk ez a dolog oda-vissza működik, azért van ő jobban kiszolgálva, mert rosszul érzi magát, ha ő "idegenként" turkál egyedül a hűtőnkben.

2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Mi egyött élüónk, van is már egy lányunk. Néha kiszolgálom, de néha ő is engem. A rántottája isteni .-)))

A vasalást-pakolást nem szívesen engedem ki a kezemből, így ebben nem segít.


De minden mást megosztunk.


Mind a ketten dolgoztok? Ő is kiszolgál téged?

2012. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!