Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik otthon laknak huszonévese...

Akik otthon laknak huszonévesek titeket mennyire korlátoznak vagy akarnak korlátozni?

Figyelt kérdés
Mondjuk abban, hogy hova mehetsz mikor menjél vagy egyáltalán mibe szólnak bele.
2012. máj. 10. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hova megyek, mikor megyek,abba egyáltalán nem szólnak bele. Én persze szoktam szólni, hogy elmegyek itthonról, de főként azért, hogy vegyék ki éjszakára a kulcsot az ajtóból, vagy ilyesmi. De engedély már régen nem kell.

Amibe beleszólnak: hangos zene, takarítás. Szerintem ez rendben van, hiszen egy házban élünk, nyilván legyünk tekintettel a másikra. 22/L

2012. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Nekem próbálnak beleszólni szinte mindenbe.

Aztán ha átmegy veszekedésbe akkor jön az hogy nem dolgozok blabla :D De már megszoktam, nem érdekel.

2012. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első neked nagyon jó lehet akkor.

Második nekem is mindenbe bele akarnak szólni. De már a sok veszekedéstől is elment a kedvem. Sajnos elköltözni még nem tudok, de majd abból lesz igazán a nagy vita.

2012. máj. 10. 14:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe nem szolnak bele.Jól is néznék ki xD
2012. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmibe nem szól bele.

Merne is, alkoholista állatja, én csinálok itthon mindent, tanulás mellett.

22/L

2012. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

nekem se szólnak bele semmibe. Én közöltem, hogy a hálószobába ne nagyon járjanak be, mert mostanában nagyon rászoktak, azelőtt nem volt jellemző. Éjszaka felébredek meg ilyenek...én sem megyek az övékébe. Inkább abba szólnak bele, hogy a kutya szarát fel kéne szednem, meg takarítsam el a cigicsikket :D

De ez már az én hibám és csak lusta szar vagyok, mert nem csinálom meg. Amúgy teljes szabadság, elvégre 22 vagyok, ennyire vannak intelligensek, hogy nem próbálnak már beleugatni egy majdnem felnőtt életébe... egyébként, akik ennyi idősen is beszabályozzák a gyereket, elég ostobán viselkednek, a gyereket max 15 éves koráig lehet megnevelni, huszonévesen csak vitát szül, mint pl. nálad kedves Kérdező!

2012. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pontosan igy van utolsó. 27 éves leszek és nem mehetek el. Én vitáznék és elmennék csak nála olyan szinten megy már ez, hogy nyugtatókat szed, kikészíti magát. Szóval beteg. Nem tudom az ilyennel mit lehetne kezdeni.

2012. máj. 10. 15:01
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Második vagyok.

Egyik válaszolót se pontozták.

De engem lepontozott valaki.

Ez most mire volt jó ?

Mi a baj a válaszommal ?

Kérdező, fiú, vagy lány vagy ?

2012. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Nem értem nálam mindenkinek megment a zöld kéz és a te válaszodra is. Nem tudom ki pontozott le téged, nem én voltam. Amugy lány vagyok.
2012. máj. 10. 15:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Anyámmal lakom, természetesen költségmegosztással. A lakás elvileg az enyém, de anyukámé a haszonélvezeti jog, tulajdonképp úgy tekintem, hogy ez az Ő lakása. Nincs párkapcsolatom, albérletet így egyedül teljesen felesleges lenne fizetni. Elég tágas lakásban élünk, így azt vihetek fel, akit akarok (na persze nem valami jöttment vadidegent, hanem barátokat, esetleg pasit) és ő is. Szép is lenne, ha így 27 évesen anyám megmondaná, mikor/kivel mehetek el és mikor kell hazajönnöm, ezen már nagyon rég túlléptünk:)) Oda természetesen odafigyelek, hogy ne zajongjak éjjel, rendet hagyjak magam után illetve ha későn érek haza, ne szöszmötöljek sokáig, míg le nem fekszem.
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!