Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik otthon laknak huszonévese...

Akik otthon laknak huszonévesek titeket mennyire korlátoznak vagy akarnak korlátozni?

Figyelt kérdés
Mondjuk abban, hogy hova mehetsz mikor menjél vagy egyáltalán mibe szólnak bele.
2012. máj. 10. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem szólnak bele semmibe se.Takarítanom és főznöm kell,meg néha másban is besegítek,de amúgy meg oda megyek,ahova csak akarok.Amúgy mindkét szülőm mentálisan beteg,úgyhogy elég zavaros dolgok vannak nálunk.Van,amiben túl sok önállóságot kaptam mindig is(szerencsére:),viszont úgy érzem,hogy nem akarnak elengedni,viszont ezzel egy időben már nincs is szükségük rám,csak annyiban,hogy össze tartsam a házasságukat.Ha valami veszekedés van közöttük,azért egyből én vagyok a hibás,még ha ott sem voltam.22L
2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
8 Szerintem valakinek nem tetszett,hogy nem dolgozol.Én felpontoztalak.
2012. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

12

Én dolgozom és mégis lepontoztak. Menjetek már a fenében, ez nem xilofon, hogy összevissza lehet nyomkodni mindent.

Kérdező, miattad szed gyógyszereket?? Ezt nem igazán értem.

2012. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok, még itthon élek, tanulok.


Nálunk egyszerűen nevetséges "szabályok" vannak. Hetente 1x mehetek el itthonról és legkésőbb este 9-re haza kell jönnöm, ha nem így történik akkor kizárnak itthonról és mehetek ahova akarok.


Máshol nem aludhatok csak itthon, számítógépezni este 9-ig lehet....


Sajnos tenni nem nagyon tudok ellene, mert a suli melletti melóval nem keresek annyit, hogy eltartsam magam. Amíg viszont itt lakok azt kell tennem amit ők meghatároznak, különben kivágnak itthonról sőt olyanra is volt példa, hogy nem értem haza időben és ezért felpofoztak..


Nevetséges, de vannak még ilyen szülők!!

2012. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Második, és nyolcadik vagyok:)

Köszi hogy felpontoztál.

Egyébként sok helyen dolgoztam már csak most nem találok semmit. Most tettem le tanfolyamon egy szakmát is, hogy hátha úgy könnyebb lesz. Én is pontozlak ha már ilyen kedves voltál:) Kérdező, egyébként tudom hogy nem te voltál, látszik a stílusodon.

2012. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha nem érek éppen időben haza amikorra ő mondja, akkor teljesen rosszul van már és nyugtatót is vesz be, mert olyan ideges lesz. Nekem most kiadta,hogy vizsgaidőszak végéig nem lesz SEHOVA nem mehetek. Hát nagy viták lesznek, de azért ezt nem hagyom. De akkor látom máshol is vannak ilyenek.
2012. máj. 10. 16:42
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

14-es vagyok


Én a vizsgaidőszak után olyan gyorsan húzok el innen, hogy csak a port fogják utánam látni. :))) Kitartás Neked is!!

2012. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm és Neked is kitartás!
2012. máj. 10. 17:10
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok albérletből, tehát ilyenkor elég szabad vagyok ,mondjuk gyakran megyek haza hétvégére is, olyankor problémásabb, nem jó túl sokat együtt lenni mert akkor jön a veszekedés,, minél régebben találkoztunk annál inkább jóban vagyunk. :D

Kissé konzervatívak, de nem is ezzel van a baj hanem h nagyon vallásosak, mondjuk én se vagyok egy tipikus "mai fiatal", sztem igen erkölcsösen élek. :D

Meg ami még gond h nagyon belefolynak a kisvárosi pletykás közegbe, több száz embert számon tartanak h ki mit mond, mit csinál, és hatalmas elvárások vannak gyakorlatilag vadidegenekkel szemben(pl én) is ennek a hatalmas pletykás katyvasznak, pedig semmi közük hozzá, pláne h túlnyomó részükről azt se tudom h hívják, vagy h életemben láttam e már vmikor, de bezzeg elvárásaik azok vannak.

2012. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta semmibe nem szólnak bele, gyakorlatilag azt csinálok, amit akarok.
2012. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!