Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor gáz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor gáz, ha egy férfi mondjuk 29 évesen otthon lakik a szüleivel vagy akkor nem az, ha nem szolgálják ki mindennel a szülei?

Figyelt kérdés
Nők esetében teljesen elfogadott az otthonélés, férfiak meg kb kukák instant.
jan. 25. 06:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem gáz.

Nekem bátyám így él, pont 29. És irigylem és teljesen megértem. Tanul, doktorit ír, kap ösztöndíjat, otthon ellátja a háztartási feladatokat, sportol, zenél, önkéntes. Élvezi az életet.

És ezért párkeresésben sem zárom ki instant aki a szüleivel él. Főleg ha egy bizonyos paekapcsolatban toltott ido utan hajnalndo kiszakadni. Es sztem ez ig tok rendben van mert egyedul minek koltozne el.

25N

jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nők szeretnek bele ülni a készbe, nem pedig együtt megdolgozni valamiért.
jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

Kitudnék fizetni egy albit, de úgy vagyok vele, hogy minek? Ameddig nincs kilátásban valami komolyabb pali, addig nem megyek albérletbe. Azért nem fogok 150-et (+ rezsi) fizetni, hogy oda járjak aludni. Itthon az egész emelet az enyém. Tök jól elvagyok szeparálva a szüleimtől. Igaz, külön bejárat nincs, de ha az éjszaka közepén jövök haza, akkor sem zavarom őket. Segítek itthon, bevásárolok (amit én fizetek). Tegnap például fát pakoltam a kazánházba, hogy ne a szüleimnek kelljen és addig is szárad a fa. 🤷🏻‍♀️ Tényleg csak akkor fogok elmenni, ha valakivel komolyabbra fordul a dolog. Használtak már ki eleget, így nem vagyok hajlandó feleslegesen fizetni. Ha emiatt offol valaki, akkor tegye. 😃 Mindenkinek olyan elvárása lehet, amilyet csak szeretne. Ha nem felelek meg, akkor nem is kell ismerkedni, de akkor ne is akarjon megdugni.

Amúgy (saját tapasztalatom szerint) a férfiak sem jobbak. Egyszer ismerkedtem egy pasival, aki mindennek lehordott emiatt, közben ő meg egy kamionfülkében lakott, mert nem akart albérletet fizetni, de tőlem elvárta volna, mert lett volna hova mennie.

31/N

jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Én is otthon élek pedig nekem még saját lakásom is van :D

Tudom ez sokak szemében abszolút szentségtelen dolog, de őszintén tök egyedül minek költözzek el? Anyámékat nem zavarom, segítek nekik, főleg a nehezebb fizikai munkában (favágás, cipekedés stb). Ha alakulna komolyabb kapcsolat simán el tudnék költözni, akár saját lakásba, akár albérletbe. Nem értem ez miért gond, hogy az ember nem akar egyedül tengődni. Így legalább nem a 4 fal között vagyok állandó jelleggel egyedül és nem csak aludni járok haza hétköznap sem, hanem van kivel beszélgetni, van aki legalább érdeklődik egy minimális szinten utánam (szüleim).

Egyébként sem értem miért olyan rohadt fontos ez a nők (egy részének), hogy hol lakik a pasi, amíg nyilván az nem hajléktalan...

2 randi meg pár hét beszélgetés után úgysem engedném ,hogy odaköltözzön, ha ez ennyire elvárás akkor legyen neki is saját ingatlanja, vagy béreljen, nekem mindegy. De milyen furcsa egyolalú elvárás ez már. Ráadásul így hogy itthon vagyok van annyi pénzem hogy akár egy másik lakást is vehetnék, minimális hitellel. Aki 18-20 éves kora körül albérletezni kezdett annak valószínűleg soha nem lesz asját lakása egy sem. Nyilván ha kényszerhelyzetben van akkor megértem.

Meg ez a szöveg is, hogy "nem akarájk kerülgetni anyukát", hát akkor ne tedd b+... 200+ nm-es házban bőven el lehet úgy lenni, hogy nem is találkozol mással. Én laktam úgy albérletben még egyetemista koromban, hogy lakótársammal jóformán nem is láttuk egymást, pedig egy 40 nm-es kis lakás volt...

Igazából ez megint csak arról szól, hogy egyesek imádnak másnak a pénztárcájában kutakodni és ez egy jó indikátor arra, hogy ki mennyire van eleresztve pénzügyileg. És most itt nem arra gondolok, hogy kinek mennyi tényleges elkölthető pénze van, vagy esetleg vagyona, hanem hogy mennyit hajlandó költeni! Ez az igazán fontos itt, mert aki nem szeret pénzt pazarolni, az semmilye nhülyet kis pitsára sem fog költeni fölöslegesen. Akik pénzügyileg tudatosak biztosan nem fognak egyből méregdrága ajándékokat venni és luxus randikat szervezni. Nyilván ez túlzás, de valami ilyesmi van valójában a háttérben.

jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

22

Külön élek és megdolgozom érte. Pont ezért nem akarok olyannal lenni, aki anyu mellett lakik.

jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

Nekem inkább az a nem mindegy, hogy milyen körülmények között él így a szüleivel.

Mifelénk sok egyedülálló férfi lakik kvázi otthon a szüleinél, ahol ő is felnőtt. De errefelé jellemzően nagy, kertes házak vannak, többgenerációsra tervezve. Nem ritka, ahol külön bejárat és lakrész van. Azért ez más "szülők nyakán" élés, mint ahol egy 30-40m2-es panelban kucorognak.

jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%
Magyarázhatod nekik 26-os... Az tök oké, hogy elköltözik egy ikerházba egyedül, de egy hasonló házban maradni a szüleivel, az gáz. :D
jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

Sokmindentől függ. Ha egy lusta f*sz, akkor gáz. Én 6 éve költöztem el itthonról, több helyen is éltem. Most kénytelen voltam visszajönni, mert a férjem sz*rrá csalt a kisbabánk mellett (nincs közöm a házhoz). Egymillió félretett forint meg kb semmit sem ér, nem akartam kaucióra elkölteni.

Mindent megteszek, hogy talpra álljak. És ez nem mindegy, akár férfi, akár nő az illető.

jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%

28-as: na igen, ez meg a másik, hogy BÁRKIVEL előfordulhat hogy ilyen élethelyzetbe kerül sajnos.

És akkor most a gyakoris megmondóemberektől meg is kapnád, hogy ásd el magad, meg esélyed sincs...

jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%
#29 bárkivel sajnos bármikor. Örülök, hogy volt egy biztos pont, ahova akármikor jöhetek.
jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!