Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi és egy 20 éves nő között, működhet az alábbi adottságokkal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 33 éves férfi. Piacképes diplomával és szaktudással értelmiségiként nettó 1,4 milliót keresek. Vannak akik jóképűnek mondanak, de reálisan külsőre nem mondhatnám magam jobbnak 10/7-esnél. Annak ellenére, hogy vékony vagyok, de széles vállú, tehát egyáltalán nincs pocakom, egyáltalán nem kopaszodok, fiatalos (de nem proli) a frizurám, sokan 26-28 évesnek tippelnének külsőre.

A csaj pedig egy felszolgáló egy pub-ban, akinek csak egy érettségije van. A barátnői szintén nem-egyetemista fiatalok, komiszabban megfogalmazva prolik. Ennek ellenére nem buta lány mégsem. Külsőre meg a csaj... eszméletlen. 10/9-10, egy álom külseje van, egyszerűen ránézel és leesik az állad. És nagyon fiatal, 20 éves de 16-nak néz ki. Tele van energiával és igazán hamvas.

Én sosem tagadtam, hogy nekem az ilyen nők a gyengéim, a nagyon fiatal, nagyon szép lányok. Számomra ilyenek az igazi nők, nagyon szép arcuk van, nagyon csinosak, és nagyon fiatalok, alig 20 évesen vagy a 20-as éveik legelejét súrolják.

Tehát számomra az ideál, és ő is az érdeklődés egyértelmű jeleit mutatja irántam.

Szerintetek összejöhet és működhet akár hosszútávon is egy ilyen kapcsolat? A hosszú távot azt értem, hogy akár bármi is lehetne belőle a jövőben?


jan. 14. 13:09
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, hogy sok olyan 43 éves férfi van aki a 20-as korosztályban keresgél és talál magának nőt, főleg ha tehetős és jól karbantartott.

Egy férfi az nagyon hosszan friss tej :)

jan. 14. 17:19
 42/50 A kérdező kommentje:
Főleg akkor nagyon hosszan friss tej ha nem építi le magát fizikai munkával. Teszem hozzá.
jan. 14. 17:21
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aludttej :D Ébresztő! 🤣
jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
A magyar férfiak 35 felett már nagyon nem vonzóak, már ne is haragudj.
jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

#40 Te, aki 20 évesen hozzámentél egy 16 évvel idősebb, feltehetőleg anyagilag jól megalapozott férfihoz, majd X év múlva elváltál tőle (és gondolom vitted a közös vagyon felét), hogy hozzámenj egy nálad fiatalabb férfihez (lecserélted az öregecskedő férjed), nyilvánvalóan te egy sokkal jobb ember vagy, mint a kérdező, aki ennél nagyságrendekkel visszafogottabb dologra készül, de amúgy kb. esélye sincs kivitelezni.


Nos, ha ezek után a kérdező "bájos, naiv, nyálcsorgató pedofil gyökér" (lol 😆), akkor te egy igazi kis angyalka vagy! Ennek megfelelően a többi felvilágosult kommentelőhöz hasonlóan én magam is felpontoztalak.

jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként valóban hasznos volt a válaszod. Így a kérdező legalább láthatja, hogy kiket kell elkerülnie jó messzire. (#45 voltam)
jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
#45 suba a subához guba a gubához mentén mentem hozzá. Nemn tudom miért van itt a gyk-n ez a hülyeség hogy a fiatal csóró, az idősebb meg gazdag. És mi van amikor mindketten azok? Vagy amikor a fiatal sokszor jó családból származik, míg a harmincas meg sorimelós még mindig. Itt gyk-n ti incelek úgy tesztek mintha a húszéves gyárimelós 40 éves korára főorvossá avanzsálódna, úgy hörögtök folyton hogy iDŐsEBB FÉRFI jÓ egZiszTencIáVal. Miközben a csóringer melósból nem lesz más negyvenévesen sem.
jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

#47 Rendkívül vonzó személyiség vagy. A fogalmazásod, a szóhasználatod, a gondolataid, életszemléleted még 43 évesen is igazi főnyereményé tesznek.

Irigylem a jelenlegi férjedet!

jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

#48 köszi, megmondom neki 🤗 Örülni fog 🥰


Egyet engedj meg: főnyereménnyé, nem főnyereményé 😘

jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy óriási kutya vagy, remélem akkorát koppint az a csaj rajtad, hogy az orrcsontod behatol az agyadba, hátha attól megjavulsz.
jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!