Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi és egy 20 éves nő között, működhet az alábbi adottságokkal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 33 éves férfi. Piacképes diplomával és szaktudással értelmiségiként nettó 1,4 milliót keresek. Vannak akik jóképűnek mondanak, de reálisan külsőre nem mondhatnám magam jobbnak 10/7-esnél. Annak ellenére, hogy vékony vagyok, de széles vállú, tehát egyáltalán nincs pocakom, egyáltalán nem kopaszodok, fiatalos (de nem proli) a frizurám, sokan 26-28 évesnek tippelnének külsőre.

A csaj pedig egy felszolgáló egy pub-ban, akinek csak egy érettségije van. A barátnői szintén nem-egyetemista fiatalok, komiszabban megfogalmazva prolik. Ennek ellenére nem buta lány mégsem. Külsőre meg a csaj... eszméletlen. 10/9-10, egy álom külseje van, egyszerűen ránézel és leesik az állad. És nagyon fiatal, 20 éves de 16-nak néz ki. Tele van energiával és igazán hamvas.

Én sosem tagadtam, hogy nekem az ilyen nők a gyengéim, a nagyon fiatal, nagyon szép lányok. Számomra ilyenek az igazi nők, nagyon szép arcuk van, nagyon csinosak, és nagyon fiatalok, alig 20 évesen vagy a 20-as éveik legelejét súrolják.

Tehát számomra az ideál, és ő is az érdeklődés egyértelmű jeleit mutatja irántam.

Szerintetek összejöhet és működhet akár hosszútávon is egy ilyen kapcsolat? A hosszú távot azt értem, hogy akár bármi is lehetne belőle a jövőben?


jan. 14. 13:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Visszataszító vagy ezzel a hamvas 16 évesezéssel és a prolizással.

Érintettként válaszolok. 20 évesen ismertem meg az első férjem aki akkor 36 volt. Nem néztem ki gyereknek és nem is azt kereste. Soha előttem nem volt három évnél fiatalabb barátnője tehát nem a manipulálható kislányokra ment rá.

Bizonyára feltűnt hogy úgy hivatkozom rá hogy első férjem. Később sokkal jobban kijött a korkülönbség mint amikor huszas-harmincasok voltunk. Már rég elváltunk, és tök fura hogy én most 43 ő 59 éves, hát el nem tudom képzelni hogy együtt legyünk. A második férjem még fiatalabb is nálam.

Ami a volt férjemet illeti, nimcs miért szidnom, nem volt ilyen hamvaskislányozó nyálcsorgató pedofil és a barátaimat prolizó gyökér sem.

jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt!
jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
75%
#10 milyen kaliberű? Egy átlagos külsejű pasi (a pasik mindig feljebb pozícionálják magukat, az a 7/10 a valóságban fixen nem több 5/10-nél), kicsit átlag feletti fizetéssel. Ilyenből akad rengeteg. Ha az a csajszi annyira fullos, akkor nem fogja beérni egy átlagos külsejűvel. Mivel vannak fullos gazdag pasik is😀
jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor. 😄
jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy működne? Eltelik 2 év és máris egy foatalbbra csorgatod a nyálad mert ő már nem ideális 🤣🤣
jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

Ha így is van honnan tudjuk? Vagy működik vagy nem.

Aztán diplomás logika se kell hozzá 😅.

N 31

jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Az érvelésed fura, és nem túl bizalomgerjesztő. Prolik, jó mert 16nak néz ki, stb.


Nálad idősebb vagyok, magasabb a vegzettsegem, es kb igy keresek. Senkit nem proliznék le mert pincér, vagy bármi egyéb, főleg ha kulturáltan viselkedik.

Egyébként a párom fiatalabb nála, és szintén gyömyörű, imádom, jól működünk, együtt is élünk. A korkülönbség nem akadály, a rossz hozzáállás igen. Kicsit értékeld át mit szeretnél egy lánytól, mielőtt magaddal rántod és sérül.

jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Annak a lánynak több esze van mint neked. Hiába van pénzed, végzettséged akkor is fejben, erzelmi intelligencia alapján jóval alatta vagy! Így nem működhet a kapcsolat köztetek hosszú távon. Keress hozzádillő felszínes, EQ-bajnokot!
jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Naná, mindegy csaj egy pedó hajlamú debilre vágyik, aki leprolizza őt is meg a barátait is, de azért ráfanyalodna, mert jó a segge és hamvas az arcbőre.
jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

A válaszok között sok az irigy és (méginkább) az álszent. Amerikai szociológusok már nagyon nem tegnap bebizonyították, hogy egy férfi vonzerejének legfontosabb eleme a társadalmi státusza ami a jelen világban a pénz. A külső is fontos tényező, a második legfontosabb, ezért említettem a második helyen. Az viszont szubjektív kinek jön be a fiatalos és kinek az érettebb férfi archetípus.

A másik oldalon pedig az is tény (Amerikai szociológusok bizonyították feketén fehéren), hogy egy nő értékének mintegy 90%-át a külseje és fiatalsága adja. És itt már jóval kisebb a szubjektív tényező. A legtöbb férfi tényszerűen a fiatalabb nőket preferálja.

jan. 14. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!