Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi és egy 20 éves nő között, működhet az alábbi adottságokkal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 33 éves férfi. Piacképes diplomával és szaktudással értelmiségiként nettó 1,4 milliót keresek. Vannak akik jóképűnek mondanak, de reálisan külsőre nem mondhatnám magam jobbnak 10/7-esnél. Annak ellenére, hogy vékony vagyok, de széles vállú, tehát egyáltalán nincs pocakom, egyáltalán nem kopaszodok, fiatalos (de nem proli) a frizurám, sokan 26-28 évesnek tippelnének külsőre.

A csaj pedig egy felszolgáló egy pub-ban, akinek csak egy érettségije van. A barátnői szintén nem-egyetemista fiatalok, komiszabban megfogalmazva prolik. Ennek ellenére nem buta lány mégsem. Külsőre meg a csaj... eszméletlen. 10/9-10, egy álom külseje van, egyszerűen ránézel és leesik az állad. És nagyon fiatal, 20 éves de 16-nak néz ki. Tele van energiával és igazán hamvas.

Én sosem tagadtam, hogy nekem az ilyen nők a gyengéim, a nagyon fiatal, nagyon szép lányok. Számomra ilyenek az igazi nők, nagyon szép arcuk van, nagyon csinosak, és nagyon fiatalok, alig 20 évesen vagy a 20-as éveik legelejét súrolják.

Tehát számomra az ideál, és ő is az érdeklődés egyértelmű jeleit mutatja irántam.

Szerintetek összejöhet és működhet akár hosszútávon is egy ilyen kapcsolat? A hosszú távot azt értem, hogy akár bármi is lehetne belőle a jövőben?


jan. 14. 13:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Akkor nem fog működni, ha magadat a diplomád és a - ritkaságnak számító - átlagon felüli munkád miatt piedesztrálra emeled, ráadásul még le is nézed őket proli kifejezéssel. Azt is fogadd el, ha ő nem akar ilyen babérokra törni.

A korkülönbséggel önmagában semmi gond.

jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Pszihológiai tudással mondom, hogy ez a szociológus duma jól behúzott téged és nagyon gyorsan engedd el.
jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Remek, hogy ezt így levezetted, akkor meg is kellene ismerni a csajt. De te csak egy leszel a sok jelentkező közül, aki ilyen helyen dolgozik, sok emberrel találkozik.
jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Magát értelmiséginek mondott felnőtt férfi, nem tudja eldönteni, hogy működhet e egy kapcsolat a nála 13 évvel fiatalabb lánnyal.


No komment.

jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Ren
jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld már ezeket a felméréseket...
jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan nem működhet. Elég gáz, hogy ennyi elég számodra, bomba testű legyen és kész. Az ilyen csajok szokták megkopasztani a pasikat.
jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

"Elég gáz, hogy ennyi elég számodra, bomba testű legyen és kész."

Sajnálom, hogy megint a szociológiailag (rég) bebizonyított tényekkel kell példálózzak. Nem jókedvemből vagy provokációból teszem, hanem mert azokra lehet csak támaszkodni. Bizony szinte minden férfi számára (biológiai kódoltság miatt) "elég" az hogy egy nő fiatal és szép. Ha úgy tetszik, a nőknek ez a biológiai szerepük. Ez az amit a férfiak tőlük elvárnak. Erre van ösztönösen a férfiaknak szükségük. Egyszerűen mert ez biológia, hogy egy nő minél fiatalabb annál nagyobb eséllyel hoz létre egészséges utódokat, és ahogy a nőknek is bennük vannak az ősi ösztönök (lásd. a férfi státusza), úgy a férfiakban is vannak ösztönök.

Ez mind bizonyított tény. Ha neked ez nem tetszik, lehet utálni a férfiakat, és el lehet menni akár leszbikusnak is, de a tényeken nem tudsz változtatni. Ahhoz egyszerűen kevés vagy.

jan. 14. 15:00
 29/50 anonim ***** válasza:
Rendben, csak akkor ne csodálkozz, ha ATM-nek fog nézni, mert ő pedig csak ennyit fog elvárni tőled. Ez esetben működhet kb. 10 évig, amíg a csaj el nem múlik 30.
jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Felőlem nézzen ATM-nek, amíg ő is megadja nekem azt amit akarok.
jan. 14. 15:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!