Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosti tud valamelyest összeomlott önbizalmat visszaadni 38 évesen? Annó egész jó pasi voltam, volt vagy tucat barátnőm 33 éves komomig. Azóta semmi,kb 30/30 elutasítás (az idő nem tett jót, megereszkedett arcbőr, kopaszodás, szemeim mások lettek).

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mégis hogy adja vissza az önbizalmat az, hogy valaki kizárólag a pénzért szexel veled, ahogy akárki mással is? Nem is értem a logikát sem.
2023. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

"volt vagy tucat barátnőm 33 éves komomig"


Megkérdezhetem, hogy szerinted miért volt tartós egyik párkapcsolatod sem?


Vagy eleve nem is szerettél volna megállapodni, családod alapítani?

2023. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Tegyél egy próbát! Veszteni valód nincs.
2023. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy eleve nem is szerettél volna megállapodni, családod alapítani?


Nem akartam. Ez meg a legtöbb nőnek nem fér bele hosszabb távon.

2023. aug. 6. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A prosti nem pszichológus. Inkább magadon dolgozz.
2023. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Igaza van az 1-esnek én járok néha k…hoz.

Őket nem érdekli, hogy te kivagy annyi van hogy mikor jönnél aznap, adnak címet vagy ha régi ügyfél van akkor úgyis tod….

Megmondod, hogy pl ma du 2-kor mennél pl 1 órára (időtartam) erre mondják hogy jó vagy nem.


Oda mész megtörténik a dolog azzal amiket kérsz, kölcsönös francia, aktus, masszázs…

Ezt kifizeted és ennyi.


Ez szimplán üzlet. Semmi egyébről nincs szó.

2023. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
HA már valakinek mindenképp fizetni akarsz azért, hogy önbizalmat adjon, akkor én inkább terapeutát/pszichológust javasolnék.
2023. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha 38-nál idősebbnek nézel ki, akkor 38-felfelé 5-10 évvel keress csinosabb nőt pl. Aki kinézetben hozzád illik. Vagy valami lepukkantabb 30-asat, akivel hasonlóak vagytok. De lehet hogy leragadtál valahol a múltban, és nem magadhoz illőt kerestél mostanában.
2023. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!