Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek hány elutasítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek hány elutasítás után adtátok fel a csajozást?

Figyelt kérdés
2023. júl. 29. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Pont ez a baj, hogy feladják. Ha például 1000 visszautasítást megéltek volna, akkor 1000 nővel lett volna tapasztalatuk. Annyiból már össze lehetne rakni egy olyan stratégiát, hogy legyen barátnő.
2023. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem adtam fel a csajozást, de mégis incelnek tartom magam, mivel még szűz vagyok és nem volt még barátnőm se, pedig 23 éves vagyok.
2023. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
2-es, még nagyon fiatal vagy. em maradtál le semmiről. A jóra érdemes várni.
2023. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
*Nem maradtál le ...
2023. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Három.
2023. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Inkább el se kezdjük. Minek? :))
2023. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
3. Dehogynem lemaradt. Lemaradt a tizenéveskori tiniszerelemről/-szexről, ami a legédesebb dolog talán a világon. És meghatározó abban, hogy az embernek legyen önbecsülése, felépítsen egy egészséges hozzáállást a másik nemhez, stb. Erről kutatások vannak, hogy akinek tizenéves korában ezek kimaradnak, azoknak később sokkal nehezebb lesz az élete.
2023. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Az az igazság, hogy nem is igazán próbálkoztam. Mivel incel vagyok ezért átnéznek rajtam a csajok, nem igazán állnak szóba velem, én meg nem fogok csak úgy idegenekhez odamenni.


39 f incel

2023. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem kölönösebben érdekeltem a csajokat soha sem.

Levegőnek néztek, átnéztek rajtam, mintha nem is léteznék. Pedig volt mindig társaságom, barátok, haverok, ismerősök tömkelege. Eljártam otthonról, hétvégente buliztunk, kocsmáztunk, fesztiváloztunk, utaztunk stb stb. Mégsem érdekeltem szinte soha senkit. Haverokhoz odamentek a csajok, vagy ha ők mentek oda akkor elvoltak én hiába próbáltam meg ismerkedni, beszélgetni, leszartak. Konkrétan otthagytak, nem válaszoltak vagy csak simán tényleg úgy tettek, mintha nem is lennék ott.

Egy idő után nem erőltettem a dolgot.

Ennek ellenére azért volt pár csaj akinek tetszettem valamiért, de a legtöbb esetből nem lett semmi.

Egy alkalommal volt annyira jó a "csillagok állása", hogy össze jöttem egy csajjal. Ő volt az első és véhetőleg az utolsó barátnőm az életben.

A mai napig furcsa belegondolni, hogy 3 évig olyan volt az életem mint minden "normális" embernek, akkor azt hittem, hogy megfogtam az isten lábát és minden tök rendben lesz.

A szakítás után nagyon padlóra kerültem, főleg, hogy bejött a covid is, úgyhogy esélytelen volt ismerkedni.

A vírushelyzet elmúltával votl egy magamhoz mérten "durva" évem, akkor elég sok csajjal sikerült ezt-azt összehozni: pár kavarás, illetve egy alkalmi "kapcsolat".

Két alkalommal voltam egy nővel, de ennek is már 2 éve.

Azóta semmi és nagyon úgy néz ki hogy ez már így is marad.

A külsőm erősen leromlott, szóval még esélytelenebb a dolog. Manapság már nem csak levegőnek néznek, hanem sokszor látom hogy szinte undorodnak tőlem, ahogy rám néznek. Sokszor van olyan érzésem, hogy csomó csajnak már az degradáló hogy pusztán a jelenlétem el kell viselnie, netalántán egy légtérben vagyok vele.

Szóval kérdésre válaszolva, sok elutasításban nem volt részem, mivel nem nagyon próbálkoztam, mert egyszerűen úgy éreztem nekem e téren nem nagyon osztottak lapokat.

2023. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!