Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem álom hapsik ti is csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem álom hapsik ti is csak az elutasítást kapjátok a nőktől?

Figyelt kérdés

Ezek a fő dolgok amit sose mondanak ki.


- Nem nézel ki mint xy

- nem vagyok jelen semmilyen troger bandába (akkor hogyan legyen irigy a Juli meg a Kinga)


- Nem verek csöveseket és utálom a dohányosokat és igénytelen embereket. = nekik ... Nem vagy kemény)



Ez vagyok én:


- tudok lenni vicces is csak nem vagyok egy társasági lény

- Van saját gépjárművem ami elég sportos és menő.

- Fix munkahelyem van és értek sok dologhoz amihez pl. egy szakembert kéne hívni

- nem érdekel kinek milye van én is arra törekszem legyen valamim

- önerőből egy saját garázst felépítettem


(Volt idő mikor feladtam volna mindent egyetlen nőért de neki fontosabb volt a ( kutya, körme, haja meg a ruhái )


De ezen kívüli a belső értékei egyenlők voltak a nullával.


—————

Tinderen akivel párba állok azok döntő része nem ír vissza vagy simán el laposodnak a dolgok, a közeli nők meg valahogy egyik se akar tőlem semmit.



2020. jún. 21. 18:53
 1/9 Kornikus00 ***** válasza:
100%
Igen sajnos.
2020. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Az kap csak elutasítást a nőktől aki:


- összejön egy nárcisztikus csajjal aztán csodálkozik, hogy nem fordul 180 fokot a személyisége a kapcsolatban. Ugyanezt a mintát követi évekig aztán csodálkozik, hogy csalódik. Miért nem keresel olyan nőt akinek a belső és a külső tulajdonságai is rendben vannak?


-gyakorin tesz fel kérdéseket és a többi, magát sikertelennek definiáló pasival mindenféle teóriákat gyártanak a nőkről, ahelyett, hogy a saját életüket élnék.

2020. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kornikus00 ***** válasza:
30%

3/3


'gyakorin tesz fel kérdéseket és a többi, magát sikertelennek definiáló pasival mindenféle teóriákat gyártanak a nőkről, ahelyett, hogy a saját életüket élné'



Talán azért definálják magukat sikertelennek mert azok is! Nem gondolod? A teóriákról- mit vársz mikor alig volt nőjük, kapcsolatuk és nem értik, nem ismerik a nőket, nincs tapasztalatuk, persze hogy teóriákat gyártanak!



"összejön egy nárcisztikus csajjal aztán csodálkozik, hogy nem fordul 180 fokot a személyisége a kapcsolatban. Ugyanezt a mintát követi évekig aztán csodálkozik, hogy csalódik.


A nő akkor nárcisztikus ha csak azért van a férfival hogy legyen kapcsolata, ugyanis egy nő ha szeret egy férfit az 180 fogban változik! Ha egy nő nárcisztikus, rossz kapcsolatban van, és az illetővel nem illenek egybe.



"Miért nem keresel olyan nőt akinek a belső és a külső tulajdonságai is rendben vannak"


Ezzel is vitatkoznék a külső relatív. A 'keresés' veltevéseddel is vannak gondok, aki jól néz ki annak nem nagyon kell keresni!

2020. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne megérteni, hogy az értelmetlen gyakorizás, fórumozás és teóriagyártás csak elmélyíti a sikertelenséhet. Ha valamit nem ismersz, de meg szeretnéd ismerni akkor azt nem úgy éred el, hogy a fönti mintát követed de közben várod a sült galambot.


A kerdező nem ezt írta. Arról volt szó, hogy feladott volna mindent egy olyan nőért akinek fontosabb volt a kutya meg a haja, sminkje, stb. Nyilván nem egyik napról a másikra lett ilyen, hanem már akkor is, amikor megismerkedtek. Ha valaki az ilyen nőtípust nem tolerálja, akkor nem kell vele összejönni, mert nem fog teljesen megváltozni csak azért mert kapcsolatban van.


3-as

2020. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem, így elutasítást se kapok. Viszotn azt elfogadom ,hogy nem felelek meg mindenkinek.. sőt a nagy átlagnak nem felelek meg. Tehát az elutasításra a legnagyobb az esélyem.
2020. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem Teória hanem a valóság.



Egy 10/10 nő millió képet rak ki magáról, dőlnek a 200 like-ok


Ez a fél csak 10/10-es palival ál össze aki tehetős és jól is néz ki


Aztán követi ezt sorba 10/9,10/8stb.


Hasonló elvárások és ahogy csökken a nő szépsége úgy az elvárások is.


Nekünk meg a nő az nézzen ki valahogy de nem minden a külső .


Jó az ex barátnőm akiről fent is írtam alig karcolta 10/6-ot és mégis más volt neki fontos.


De mégis szerelmes voltam😔


Aztán az egyik volt osztálytársamnál is próbálkoztam ő 10/6 szinten van és ő is rakja magáról fel a képeket még sincs csak 30-40 like-ja szóval negyed annyira értékes mint egy fent említett.



Kevesebb elvárások stb.

2020. jún. 21. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok a nők egy része ilyen tényleg de a csalódások után úgy is rá ébrednek, hogy a belső értékek fontosak.
2020. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kornikus00 ***** válasza:

"Én nő vagyok a nők egy része ilyen tényleg de a csalódások után úgy is rá ébrednek, hogy a belső értékek fontosak."


Hát nem egészen így van! Ha egy nő ráébred hogy nem külső és a látszat a fondos, addigra lelkileg tacsra mennek és már félnek kapcsolattól és nem akarnak senkit, rosszabb eset be minden férfit egy kalap alá vesznek, vagy lesz 1-2 gyerekük és akkor már tényleg késő, 1-2 gyerekkel már jobban megválogatják kikkel állnak le, mert oda már nagyon meg kell felelni, anyagilag minden hogy!


Szóval, egy nem álom pasi, azért nem kell a fiatal nőknek, mert válogatnak, és már érettebbek a nők, és rájönnek, akkor meg vagy tönkre mennek, vagy gyerekük lesz utánnam azért nem kell a átlagos.

2020. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!