Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is úgy érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is úgy érzi, hogy teljesen esélytelen, hogy internetes társkereső honlap vagy alkalmazás által találjon barátnőt? Rengeteg randim volt már és brutál sok elutasítást kaptam. Senki sem érzi úgy, hogy én vagyok számára az igazi.

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Jobban kell kinézni! Vagy fogadd el ha dagadt vagy csak szinten dagadt nőnek udvarolj.
2023. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Igen, úgy érzem....

Ez egy háború, egy harc...harc a punciért...

Amúgy tényleg nehéz...

2023. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is így vagyok vele.

Ezért kell élőben is résen lenni, hátha olyan helyzetbe kerülök, hogy ott alakul ki valami.

De ha nem találok sose barátnőt, már az se érdekel annyira. Addig is több időm jut a saját hobbijaimra. Barátnő nélkül is lehet boldognak lenni.

2023. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az összes csajom onnan van. 1 től 4 éves kapcsolatok.

Max 2 hónap alatt mindig összejött.

2023. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idös vagy? Hol laksz? Hogy nézel ki?

Pàrt bàrhol talàlhatsz 😊

2023. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, bár én élőben kaptam nagyon sok visszautasítást, és azt nagyon meguntam az évek alatt... hiába jártam el sok helyre, sok embert ismertem, akkor se jött össze. :/

Azóta visszavonultam, meguntam az egészet.

Netes társkeresőn meg kb. akinek én tetszem, ő nekem nem tetszik egyáltalán.

Aki meg nekem tetszik, neki meg én nem.

Szóval patthelyzet.

Én most 32 vagyok, BP-n élek, magas és vékony testalkatom van, és esélytelen sajnos :/

Mondanám, hogy van mindig remény, de én már feladtam. Egyszerűen egyetlen nőt sem érdeklek a való életben. :/

2023. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Meglepődtem, hogy mennyi tök átlagos, sőt, még jó kinézetű férfi ismerősöm is panaszkodott, hogy hiába van ott a tinder és még egy csomó app, nem igazán húzza be őket senki. Ha meg behúzza, akkor párszavas lányok írnak nekik. Ha mégis összejön a randi (ez kb. csak a jobban kinéző ismerősökkel esett meg), akkor ott meg kiderül, hogy a lánynak vagy semmi kedve az egészhez, vagy nagyon egyszerű.

Azt hittem, hogy ezek csak mesék, de idén tavasszal én is regisztráltam. Hát, az a helyzet, hogy 2 hónap után inkább letöröltem és elengedtem a témát. Átlagosan nézek ki: Egyeseknek bejövök, másoknak nem. Eddig találtam már internetről (nem társkeresőről, hanem facebook csoportokból, discordról) és élőben is barátnőt, egyebet. Az egyik netes társkeresőn meg lett a 2 hónap alatt 5 match. Ebből 2 volt hajlandó visszaírni. Az egyikkel 1 nap alatt halt el a beszélgetés, a másikkal 2 nap alatt. Hozzátenném: Még olyanok is megdicsérték a kommunikációm életem során, akik nem bírtak.


Amit viszont így nem igazán értek, az két dolog: Egyrészt, hogy miért állítják a nők, hogy nem csak a legjobb pasikat húzzák be. Másrészt, hogy miért panaszkodnak, hogy nincs egy normális srác sem a társkeresőkön, amikor őket meg sem akarják ismerni.

2023. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteg randid volt már"


---> ha eljutottál randira akkor nem nézel ki rosszul!


A férfiak többsége még randiig sem jut el.

2023. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Az nem olyan biztos.

Lehet előnyösek a képei, azért jönnek össze a randik.

Aztán élőben kiderül hogy nem egy 7-es, csak mondjuk egy 4-es.

Ott már bukik is az egész, a randi háralévő része csak formaság, mert a csaj már első percben eldöntötte hogy nem akar semmit!

2023. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Az lehet, ha megfelelő szögből vagyok fényképezve, megfelelő fényekkel akkor én is jobban festek.

2023. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!