Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi és egy 20 éves nő között, működhet az alábbi adottságokkal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 33 éves férfi. Piacképes diplomával és szaktudással értelmiségiként nettó 1,4 milliót keresek. Vannak akik jóképűnek mondanak, de reálisan külsőre nem mondhatnám magam jobbnak 10/7-esnél. Annak ellenére, hogy vékony vagyok, de széles vállú, tehát egyáltalán nincs pocakom, egyáltalán nem kopaszodok, fiatalos (de nem proli) a frizurám, sokan 26-28 évesnek tippelnének külsőre.

A csaj pedig egy felszolgáló egy pub-ban, akinek csak egy érettségije van. A barátnői szintén nem-egyetemista fiatalok, komiszabban megfogalmazva prolik. Ennek ellenére nem buta lány mégsem. Külsőre meg a csaj... eszméletlen. 10/9-10, egy álom külseje van, egyszerűen ránézel és leesik az állad. És nagyon fiatal, 20 éves de 16-nak néz ki. Tele van energiával és igazán hamvas.

Én sosem tagadtam, hogy nekem az ilyen nők a gyengéim, a nagyon fiatal, nagyon szép lányok. Számomra ilyenek az igazi nők, nagyon szép arcuk van, nagyon csinosak, és nagyon fiatalok, alig 20 évesen vagy a 20-as éveik legelejét súrolják.

Tehát számomra az ideál, és ő is az érdeklődés egyértelmű jeleit mutatja irántam.

Szerintetek összejöhet és működhet akár hosszútávon is egy ilyen kapcsolat? A hosszú távot azt értem, hogy akár bármi is lehetne belőle a jövőben?


jan. 14. 13:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy amerikai szoftvercégnél dolgozik. A közvetlen kollégái, akiket én is ismerek, intelligens, jól kereső 30-as, 40-es férfiak. Egyiküknek sincs 20 éves, cicababa barátnője, felesége. Mindegyiküknek tanult, dolgozó társa van. Egy bizonyos szint felett egy férfi már nem a kocsmából vesz magának golddiggert. Nem mondom, hogy nem létezik ez a jelenség, de inkább az üzleti életben jellemző, ahol a férfiak napi 10-12 órában hajtják a pénzt, aztán vesznek maguknak egy fiatal csajt, akivel lehet villogni, de nem kell sokat foglalkozni érzelmileg. Értelmiségi körökben nem szükséges felszínes dolgokkal villogni.
jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok egy ilyen csajjal "villogni" senkinek. Egyszerűen csak magamnak kell. Nem kirakatba.
jan. 14. 15:34
 33/50 anonim ***** válasza:
Hát ha neked kell, akkor vedd meg a pénzeddel.
jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés ha ennyire tudsz mindent..?
jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Én pártatlan vagyok a témában. Kutatásokra hivatkoztál, én is küldök neked egy 2023 júliusában megjelent kutatást arról, hogy mennyire működnek a nagy korkülönbséges párkapcsolatok. Olvasd el, nem spoilerezek:


[link]

jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Hiába, hogy nálad nagyobb kaliberű pasija talán soha nem lesz (úgy értem olyan, aki meg is becsüli), de az ilyenek nem sokáig maradnak meg egy helyben, mert nincs annyi eszük/tapasztalatuk, hogy értékeljék, amijük van.

Azt javaslom, ha összejön, használd ki. De készülj, hogy hamar lelép. Vagy te fogod megunni őt (a leírásod alapján elég felszínes a vonzalmad alapja).

jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

"a leírásod alapján elég felszínes a vonzalmad alapja"

Természeténél fogva minden vonzalom felszínes. Ez is bizonyított tény. Ugyanúgy ahogy te sem vonzódsz egy fogatlan borsodivánkai lógó heréjű közmunkás férfihoz. Pedig biológiailag az is ugyanúgy férfi, az is meg tudna termékenyíteni téged, annak is lehetnek pozitív belső tulajdonságai, mégsem akarod ezeket a tulajdonságait megismerni, mert nem érdekelnek, mert felszínes vagy.

Inkább vonzódsz egy tehetős havi nettó 2 millió forintot kereső cégvezető vállalkozóhoz aki jóképű, karbantartott, művelt és még csak 30 éves. Holott lehet, hogy tele van borzalmas belső tulajdonságokkal, lehet passzívagresszív vagy nárcisztikus személyiségzavaros, mégis hozzá vonzódsz, őt akarod megismerni. Felszínes vagy. Te is, én is, mindenki.

Bizonyított tény.

jan. 14. 17:00
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
A csinos éppen 20 éves hölgy is megöregszik. Ha emiatt tetszik, az egy nagyon rövid életű kapcsolat lesz és neki meg egy jó nagy trauma.
jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer megöregszik, de én is. Amikor ő lesz 30 éves, én 43 leszek. Akkor már nekem se lesz kockázatmentes még fiatalabb nők után nézni, mert lesz mit veszítenem. Főleg ha jól fogja tartani magát.
jan. 14. 17:07
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

#39 bájosan naiv vagy ezzel az elgondolással hogy majd 43 évesen te fingod a passzátszelet és nagy kegyesen megtartod a 30 éveset ha jól tartja magát :D

(A #11 voltam aki elvált az idősebb férjétől és a második férjem fiatalabb lett.)

jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!