Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi és egy 20 éves nő között, működhet az alábbi adottságokkal?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 33 éves férfi. Piacképes diplomával és szaktudással értelmiségiként nettó 1,4 milliót keresek. Vannak akik jóképűnek mondanak, de reálisan külsőre nem mondhatnám magam jobbnak 10/7-esnél. Annak ellenére, hogy vékony vagyok, de széles vállú, tehát egyáltalán nincs pocakom, egyáltalán nem kopaszodok, fiatalos (de nem proli) a frizurám, sokan 26-28 évesnek tippelnének külsőre.

A csaj pedig egy felszolgáló egy pub-ban, akinek csak egy érettségije van. A barátnői szintén nem-egyetemista fiatalok, komiszabban megfogalmazva prolik. Ennek ellenére nem buta lány mégsem. Külsőre meg a csaj... eszméletlen. 10/9-10, egy álom külseje van, egyszerűen ránézel és leesik az állad. És nagyon fiatal, 20 éves de 16-nak néz ki. Tele van energiával és igazán hamvas.

Én sosem tagadtam, hogy nekem az ilyen nők a gyengéim, a nagyon fiatal, nagyon szép lányok. Számomra ilyenek az igazi nők, nagyon szép arcuk van, nagyon csinosak, és nagyon fiatalok, alig 20 évesen vagy a 20-as éveik legelejét súrolják.

Tehát számomra az ideál, és ő is az érdeklődés egyértelmű jeleit mutatja irántam.

Szerintetek összejöhet és működhet akár hosszútávon is egy ilyen kapcsolat? A hosszú távot azt értem, hogy akár bármi is lehetne belőle a jövőben?


jan. 14. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, működhet. Semmi akadálya nincsen, igazából össze is illetek.
Egy ilyesmi ha össze is jön, csak ideig-óráig működhetne.
Nem, ez egyáltalán nem működhet. Valószínűleg össze sem jönne veled a csaj.
25 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit kamu szagú az egész...
jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse.
jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen magadfajta kihanemén gyökerekre vágyik, próbálkozz nyugodtan.
jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
84%
Visszataszít a stílusod, meg ha az tetszik, hogy 16nak néz ki.. Na az proli részedről, te nagy művelt úr, pedo hajlammal. Biztos nem érdekelne a kereseted, ha van esze, elkerül.
jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%
Igen, működhet. De kérdés te mit nevezel hosszú távnak? A húszéves sem marad mindig húszéves, hamvas. Idővel akkor lecseréled? Akkir inkább hagyd békén azt a szerencsétlen lányt. Úgyis csak a külseje fogott meg, amúgy lenézed, prolinak tartod. Szánalmas vagy.
jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem müködhet, főleg hogy pénzes vagy, fiatalos.
jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
47%
Jó leszel neki, amíg fizeted a randikat, furikázod ide-oda meg ezt-azt veszel neki, de hidd el ő is jobban vágyik hamvas izmos fiatal pasikra, mint rád. Csak a pénzzel tudsz kompenzálni, de nem minden nő kompenzálható azzal (pl. én sem).
jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

ismerek párt ahol 22 a csaj és 33 a pasi, jól megvannak. De nagyon ijesztő hogy a te kiszemelted 16-nak néz ki és ez egy lényeges pontja annak, hogy tetszik neked. Meg az is, hogy az egzisztenciáddal kezdted a kifejtést.


Szerintem nem fog működni, mert te alkalmatlan vagy egy hosszútávú kapcsolatra (a csaj megöregszik egy idő után, és ennyi az össz ami tetszik neked benne, konkrétan le is nézed stb)

jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%

Nem működhet.


23/L

jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
50%
Aha..., HA, mondom HA, tényleg ilyen kaliberű pasi vagy, akkor minek vagy itt, az ország troll paradicsoma oldalon, és kérdezel baromságokat?
jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!