Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves 10/5,5-6-os külsejű, heti átlag 46-48 óra munkával nettó 1,2-1,25 milliót kereső férfi manapság milyen nőt tud találni magának?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem találok semmilyen nőt, főleg a külső indexem túl alacsony. Csak egy átlagos, amivel semmire sem megy egy férfi társkeresőn. Az adat photofeelerrel alátámasztott, nem csak a rokonaim/ismerőseim szerint annyi.

Nem csak a jó nőkre írok rá, az átlagosak sem reagálnak.

Milyen lenne a reális nő manapság akinél labdába tudok rúgni? Egyáltalán hol ismerkedjek? A munkám nem helyzet között, tudok dolgozni bárhonnan, csak internetkapcsolat kell.


2023. aug. 21. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Pocak van?


Onnantól nézve csak szinten duci nőknèl lehet esélyed. Semmivel ; az 1 milliós fizuval se lehet ezt megkerülni.

2023. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nem a kinézeteddel van gond. legyél vicces, laza, de közben udvarias és intelligens kommunikáció közben. személyesen ismerkedj, ne ráírogatva a nőkre. eddzél is az is segít a kinézeteden illetve a mentális állapotodon is.
2023. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Továbbra is a netet javaslom(jók a képeid?). Gondolom nem mindenki 5-6ot nyomott rád, biztos volt, aki magasabbat, más meg alacsonyabbat. Keresd meg, akinek jobban bejössz.


Én csak egyszer voltam szerelmes, irtó csúnya-átlagos alja srác volt, de csodálatosan szépnek láttam, nagyon vonzónak.


Írhatsz nekem is:)

2023. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nincs pocak, nincs kopaszodás. 182 cm, 74 kiló vagyok. Az alacsony lányok is bejönnek amúgy.
2023. aug. 21. 11:00
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Várjatok, lehet ez az a pali aki megiszik egy sört minden nap meló után és incel
2023. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

1. Ennek a pontozgatásnak semmi értelme. Önmagában az, hogy ennek bármilyen hitelt adsz, vagy átlagnál alacsonyabb értelmi szintet, vagy sokkal inkább pszichés problémákat feltételez. Egyik sem túl szexi.


2. Tehát a munkaidőd alapján a hétköznapjaid gyakorlatilag teljesen offosak.

A pénzedet feldughatod ahova gondolod, egy párkapcsolathoz elsősorban idő kell, nem pénz. Te meg az idődet a munkára szánod. Ha össze is jössz valakivel, ez egy baromi nagy hátrány lenne.

2023. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Kokas van alattad rendesen? Működik is?
2023. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha csórón és/vagy rondán nem tudsz nőt szerezni, gazdagon és/vagy jól kinézően sem fogsz rendes kapcsolatot találni...maximum valami aranyásó ostoba ribit, aki azonnal lelécel mellőled amint egy picit is lejjebb kerülsz a leejtőn. Mert az élet és a világ konstans változik, mindig lesz hol fel, hol le...
2023. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit cikized 6os a munkaidejét, bármelyik ingázó távol van ennyi időt(heti 40 óra+ utazás), csak nem munkaórának könyveli el. Sőt, ennél többet is. Ő meg otthonról is dolgozhat! A közlekedést teljesen meg tudja spórolni, ott tart, mint egy 40 órát dolgozó, illetve még jobban is áll, én pl naponta majd 2 órát utazom munkahelyre és vissza(agglomeráció).
2023. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

9, fair enough, jogos érv. Már annyi ideje vagy HO-ban, hogy tökre megfeledkeztem az utazásról, mint olyan:D Igaz, nekem akkor is csak 30 perc volt kilincstől kilincsig, és nem okozott gondot, ha akár korábban leléptem.


Mindenesetre amíg pontoással és fizetéssel áll az egész párkapcsolati témához, kb esélye sincs.

2023. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!