Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves 10/5,5-6-os külsejű, heti átlag 46-48 óra munkával nettó 1,2-1,25 milliót kereső férfi manapság milyen nőt tud találni magának?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem találok semmilyen nőt, főleg a külső indexem túl alacsony. Csak egy átlagos, amivel semmire sem megy egy férfi társkeresőn. Az adat photofeelerrel alátámasztott, nem csak a rokonaim/ismerőseim szerint annyi.

Nem csak a jó nőkre írok rá, az átlagosak sem reagálnak.

Milyen lenne a reális nő manapság akinél labdába tudok rúgni? Egyáltalán hol ismerkedjek? A munkám nem helyzet között, tudok dolgozni bárhonnan, csak internetkapcsolat kell.


2023. aug. 21. 10:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Ennek a pontozgatásnak semmi értelme. Önmagában az, hogy ennek bármilyen hitelt adsz..."

Ennek van a legtöbb értelme, ha valóban elfogulatlan visszajelzést akarsz kapni a külsődről. A rokonainak mindenki szép, még a lochnessi szörny is. A photofeeleren pedig az ég világon semmi nem véd meg az igazságtól, az a legelfogulatlanabb és legprecízebben mérőeszköze annak hogyan nézel ki a képeiden. Persze ez nem 100% hogy a valóságban is ugyanaz jön át mint a képen, viszont a húspiaci értékedet a társkeresőn pöpecül belövi a photofeeler.

Annyit elfelejtettem mondani, hogy a kép 18-29 éves nők által lett pontozva, amelyik egy kritikus csoport. Ha idősebb nőkkel csinálnám a tesztet biztosan jobb pont jönne ki.

2023. aug. 21. 11:21
 12/24 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy érzed.

Én csak nemigazán látom értelmét, hogy nagy tömegek által viszonylag objektív eredményt érjünk el, miközben a párkapcsola tlényege, hogy egyetlen ember által szubjektívan legyél nyerő, ráadásul a külső ott is csak egy faktor a sok közül.

2023. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Haver, a te világod beteg! Egy embert sosem pontozunk, nem mérünk pénzben. Ha neked ez így jó, akkor élvezd továbbra is.


Én 48 éves vagyok, 182/84, 600EFt-ot keresek, szerintem átlag fejjel, testtel rendelkezem. Házas, igen ezt elfelejtettem mondani! Tudod mi van? Bárhol képes vagyok nőkkel beszédbe elegyedni, persze nincs hátsó szándék. Még a jó nőkkel is, és képzeld, legtöbbször vevők lennének a folytatásra is.


Tudod mi a trükk? Az hogy egy olyan doboz vagy aminek van tartalma is, vagy csak kong az ürességtől. Nem az iskolai végzettségre gondolok(pedig azzal sem állok rosszul), hanem hogy mint férfi, van-e benned erő és tartalom. Címkezheted magad ahogy akarod, semmire nem mész vele.

2023. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem a 170/100 vagy kérdező? 😐😒 nagyon Shrek szerű a kérdésed.
2023. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

11es azért, mert azt hiszed mindenki őszintén a külsődre reagál és mindenki szépségre/vonzóságra pontoz.


Sokan lepontoznak, mert hasonlítasz az exükre, más jófej akar lenni és fölépontoz, másnak meg rosszabb napja van és alápontoz, hogy rajtad töltse ki.. Mikor én kiraktam a fotóm, szinte mindenki felpontozott majdnem maxra(szép vagyok), és volt alkalomadtán egy, aki nagyon lehúzott. Az sem a külsőmre, mivel az arányos és szép és megfelel a szépségideálnak, de biztos valami bizarr ízlése volt, ami eltért az átlagostól. Szerintem az valami szemét volt. Nem követtem sokáig, pár pillanatig csak. Szóval ennek sem nagyon van értelme, inkább azt figyeld, hogy kiből milyen reakciót váltasz ki élőben, mennyire keresik a szemkontaktust, mosolyognak-e(de még itt is lehet sima kedvesség).. Talán a tinder, ahol érdekükben áll csak szimpi/vonzó/szép embert jobbra húzni(hisz az felveheti velük a kapcsolatot) a legbiztosabb visszajelzést adó akármi. Fizess be és nézd meg, hány embernek és kiknek tetszel, aki jobbra húz az ad esélyt, hogy megismerjen, az milyen. Aztán kicsit nézz rá egy helyes haverod tinderjére is és viszonyíts!


Szerintem ez a tuti.


18 éves már alapból lepontozna azért, mert túl idős vagy hozzá, ahelyett, hogy azt nézné, hogy a korosztályodhoz képest(+-5 év) hogy állsz.


Mint ahogy itt sem a hasznos-haszontalan válaszokat pontozzák le, hanem hogy mivel értenek egyet és mivel nem. Nem feltétlen úgy használják az emberek ezeket a visszajelzést adó dolgokat, mint ahogy kellene.

2023. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
Az átlagos nő, nem a Mihalik Enikő...csaxólok
2023. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Fizess be és nézd meg, hány embernek és kiknek tetszel, aki jobbra húz az ad esélyt, hogy megismerjen, az milyen. Aztán kicsit nézz rá egy helyes haverod tinderjére is és viszonyíts!

Szerintem ez a tuti."

A helyedben ezt megfogadnám. Ilyen jövedelem mellett nem okozhat gondot, már ha valóban fontos számodra ez a téma, és nem kell hosszabb ideig fenntartani az előfizetést, csak amíg kicsit képet kapsz "a szintedről".

Nekem nőként ez segített (Badoon), és nem kellett hozzá máséra ránéznem, elég volt annyi, hogy lássam, kiknél jöhetek szóba, kb. mi az én kategóriám. Mondjuk én nem vagyok szép nő, emiatt a legaljára tippeltem, az egyszerű hétköznapi embereknél már úgy gondoltam, semmi esélyem nincs, de így láthattam, hogy valamennyi mégis lehet.

2023. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Annál van esélyed, aki fogadja a közeledésed. Ha társkeresőn nincs sikered, akkor élj/szervezz aktívabb valós szociális életed és ismerkedj a való életben!


Rendszeres edzés, fodrász, fogászat, tisztálkodás javít az esélyeiden.

2023. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

De pl az is jó ha a baráti társaságoddal együtt mentek olyan programokra, ahol többen is vannak. Mittomén, pl kenutúra ahol random emberek is lehetnek. Most mondtam valamit, de sima társasjátékozás is szóba jöhet, vagy kvízest, akármi.

Te is jobban nézel ki ilyenkor külső szemmel, mert a barátaid miatt nyíltabb vagy, könnyebben brillírozol, és a "tét" sem akkora, hiszen alapvetően a haverjaiddal töltöd az estét, nem cél, hogy mindneképp elérj valamit egy nőnél. Márpedig úgy alegsikeresebb az ember, ha nem ragaszkodik a céljaihoz. És amúgy a csajok is örülnek neki, ha nem azt látják, hogy valaki görcsösen ezt vagy azt el akar érni náluk.


Eleve, milyen gyakran szoktatok a barátaiddal kimozdulni? Jellemzően milyen programjaitok vannak?

2023. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi alapján kb. bármilyet találhatna, de te mégsem találsz semmilyet sem.
2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!