Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ambíció nélküli, kevés munkáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambíció nélküli, kevés munkával egész tűrhetően kereső férfi gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. napi átlag 2 óra munkával keresek 450 nettó körül. Nincs ambícióm arra, hogy többet keressek, a rengeteg szabad időmben olvasok, sportolok, kirándulok, zenét hallgatok, barátokkal vagyok, tanulok, tanulmányozok mindenfélét, ami érdekel.


Nyilván adódik, hogy dolgozhatnék napi 4 órát mondjuk, és félretehetnék egy rakás pénzt (a mostaniból szinte semmit nem teszek félre hoszú távon), de őszintén megvallva semmi kedvem hozzá. Inkább próbálom élvezni az életet úgy, ahogy lehet. Volt pl. olyan nyár, hogy 80-szor voltam strandon. Megtanultam egy új nyelvet az elmúlt években. Van olyan év, hogy több száz filmet megnézek. Mikor mihez van kedvem. Gyakorlatilag mindenre van időm, amire szeretném.


Csajozni nem szoktam, elég zárkózott vagyok, szingli vagyok, önállóan élek, saját lakás van, kocsim nincs.


Az ambíciónak ez a fajta hiánya mekkora hátrány a társkeresési piacon?



2021. jún. 20. 02:32
A kérdező szavazást indított:
Gáz vagy, egy igazi férfi előre törekszik
Nem vagy gáz, szerintem sincs értelme a nagy teperésnek
Egyszerűen gáz vagy
Nem vagy gáz, az életnek nem a pénz az értelme
Nagyon gáz vagy egyéb szempontból
Látom a szavaidból, hogy gáz vagy és kész
Szimpi vagy, nekem is herótom van a pénzhajhászástól
Aki nem hajt a pénzre, az egy senki szerintem, szóval gáz vagy
Más, megírom
17 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja jut eszembe, 40 vagyok, gyerek nincs és nem is akarok
2021. jún. 20. 02:32
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem az ambíció hiánya a probléma. 450-ből saját lakással és kocsi nélkül hogy nincs megtakarításod 40 évesen? Mi a büdös bánatért mész egyedül strandra 80x egy szezonban?

Magadnak való vagy, sosem lesz csajod!

2021. jún. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nincs megtakarításom? Van 20 millám félretéve abból az időszakból, amikor még többet dolgoztam. Mostanában viszont nem teszek hozzá többet.


Szeretek strandra menni, és minden alkalommal úszom 2-3 kilométert. Sport, napsütés, szabad levegő, hallottad már ezeket a fogalmakat, tökfej? Másrészt nem is mindig egyedül megyek, haverok meg rokonok is vannak a világon.


Ja, és magamnak való vagyok, de azért már volt csajom az életben.


És értelmes válaszokat mostantól légyszi, 80 alatti IQ-soknak ott az EB!

2021. jún. 20. 03:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd az életet! Én szívesen lennék a helyedben. Sőt párkapcsolatban örülnék is neki, hogy sok szabadideje van a barátomnak.
2021. jún. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha legalább van saját lakásod ennyi idősen, akkor szerintem nem gáz. Már ha igaz a történeted. Megkerested amit akartál, eltartod magad és élvezed az életet. Bár én is megtehetném.

Ha csak úgy vagy, a szüleid nyakán élsz, szórod a pénzt és szórakozol, akkor szerintem nem vagy nyerő.

2021. jún. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

nem


hol/mit dolgozol?

ha segítesz hasonlót elérni, lepippantalak


30/F

2021. jún. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szüleim már nem élnek. Nem voltam 18, amikor elköltöztem otthonról. És távmunkában végezhető értelmiségi munka, közelebbit inkább nem írnék.


Igazából tudnék mit kezdeni jóval több pénzzel, de úgy vagyok vele, nekem nem ér annyi stresszt meg időbefektetést az, hogy a Bükk helyett az Alpokban kirándulgassak. (Egy-két átlagos - nem luxus de nem is agyonspórolós - nyaralásra így is eljutok évente.)

2021. jún. 20. 04:45
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Én 2 perc alatt keresek 45 milliót.
2021. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jóvan Lőri, de neked ezért egy gonosz törpét kell lecidáznod.
2021. jún. 20. 05:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan válasz miért nincs, hogy gáz vagy, és kamu is?

Mert én azt ikszelném.

2021. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!