Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ambíció nélküli, kevés munkáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambíció nélküli, kevés munkával egész tűrhetően kereső férfi gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. napi átlag 2 óra munkával keresek 450 nettó körül. Nincs ambícióm arra, hogy többet keressek, a rengeteg szabad időmben olvasok, sportolok, kirándulok, zenét hallgatok, barátokkal vagyok, tanulok, tanulmányozok mindenfélét, ami érdekel.


Nyilván adódik, hogy dolgozhatnék napi 4 órát mondjuk, és félretehetnék egy rakás pénzt (a mostaniból szinte semmit nem teszek félre hoszú távon), de őszintén megvallva semmi kedvem hozzá. Inkább próbálom élvezni az életet úgy, ahogy lehet. Volt pl. olyan nyár, hogy 80-szor voltam strandon. Megtanultam egy új nyelvet az elmúlt években. Van olyan év, hogy több száz filmet megnézek. Mikor mihez van kedvem. Gyakorlatilag mindenre van időm, amire szeretném.


Csajozni nem szoktam, elég zárkózott vagyok, szingli vagyok, önállóan élek, saját lakás van, kocsim nincs.


Az ambíciónak ez a fajta hiánya mekkora hátrány a társkeresési piacon?



2021. jún. 20. 02:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni amit írsz, hogy havi 40 órával 450e keresel, azaz 15e nettó az órabéred (brutto 25e?), de tegyük fel igaz.


"Az ambíciónak ez a fajta hiánya mekkora hátrány a társkeresési piacon?"

Szerintem az a hátrány, hogy zárkózott vagy és nem akarsz semmiért semmit tenni, minden "jólvanazúgy, így pedig nagyon nehéz ismerkedni.

2021. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem gáz.

Milyen lányt keresel? Mik az elvárásaid?

2021. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen társat szeretnél?

Én a 40 éves páromat úgy képzelem el, hogy együtt neveljük a 10 év körüli gyerekeinket, és így aztán nyilván lenne helye több pénznek, meg megtakarításnak, még ha előnyös is, hogy mondjuk csak 4-6 órát kell dolgoznod. Ilyen módon én (és sokan mások, akik családban gondolkoznak) valószínűleg nem téged keresnek, meg ugye amit felvázoltam azt eleve fiatalabb korban kell keresni. De ahogy leszűröm te nem is erre vágysz, így nincs gond.

Az ambíció hiánya nem jó tulajdonság, viszont neked azért vannak céljaid, szóval nem feltétlenül van ezzel baj.

Ha társak akarsz keresni, akkor a magadnak valóságon érdemes változtatni kicsit legalább a társkeresés szintjén.

2021. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az is ambíció, hogy fejlődsz, megbékélsz azzal, ami van, és hogy élettel töltöd az életedet, amennyire csak lehetséges. Ha valami feszít belül, úgyis utána fogsz menni, nem?
2021. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

11-es, kösz a korrekt választ. Amúgy azon a piacon, ahol vagyok, ennél sokkal jobb pénzekért is dolgoznak emberek (óránként 40-50 euróról beszélünk, ha az átlag amcsi óradíjat megkapnám, az ennek kb. a duplája lenne).


12-13: korban hozzám illő (35-45 között), értelmes, művelt, külsőre tetsszen. Szeresse a természetet, állatokat, művészeteket. Jó lenne, ha értékelné a szabadságot, és ha ő is ilyen zárkózottféle lenne, mert nagy társasági emberekkel nem tudok mit kezdeni. És ne akarjon gyereket tőlem. (Ha neki már van, az nem gond, bár preferálnám azért a gyerekteleneket.) Kb. ennyi, ami alap lenne.


14, igazad van, köszi a pozitív választ.


A magamnak valóságon amúgy igyekszem azért ám változtatni, de egy introvertált ember nyilván nem vedlik át soha buliarccá.

2021. jún. 20. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!