Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok ennyi képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok ennyi képmutató kommentet amikor arról van szó, hogy a pasi anyagi helyzete nem az elsődleges szűrők között van?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésnél látom, amik egy nő anyagi igényiről szólnak, hogy a kérdést feltevő tag csak fogyatékos és ezért nem tud becsajozni, a pénznek ehhez semmi köze.


Ha a való világót nézzük, akkor viszont egyértelmű, hogy a nők primer szűrői között a pénz, egzisztenciális státusz a top háromban van. Manapság már egy átlagos kinézetű és kerestű nő is 4x akar menni üdülni, minden hétvégén programozni akar és elvárás neki, hogy a férfinak legyen lakása és autója, magas keresete vagy vagyona, esetleg diplomája.


Múltkor pl. egy étteremben ültem a haverjaimmal és három full standard csaj (30 körüliek, a beszélgetésből hallva mind szingli), aki a mellettünk lévő asztalnál ült és ordibálva arról beszélt, hogy a csávó aki írogat neki az csak egy sima melós és régi autója van.


Nem értem miért kell tagadni a tényt, hogy az anyagi helyzet a nők 95%-nál számít és az egyik legfontosabb szűrő a pasizás, még akkor is ha nekik nincs lakásuk, jó keresetük, autójuk vagy egyén dolguk amit amúgy "elvárnak".


2023. dec. 26. 17:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Írogatod itt a privatokat embereknek.xD Jól telik az ünnep, szeretetteljesen úgy tűnik.
2023. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Ha a való világót nézzük, akkor viszont egyértelmű, hogy a nők primer szűrői között a pénz, egzisztenciális státusz a top háromban van"


Nálam továbbra sem, de biztos én vagyok az egyetlen ilyen nő a világon. Vagy nem is nő vagyok már, hanem gyíkember... 😃

Párom egyébként diplomás és valószínűleg kevesebbet keres, mint sok melós. Szóval, ha csak a pénz a gond szerinted, akkor nem itt kéne vergődni, hanem szakmában képezni magad és normális munkát keresni. Jah, hogy normális cég lelkiismeretes munkát vár el és nem fér bele, hogy trehány legyél és piálj minden másnap? Hát igen...

2023. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Írtad hogy nemrég ért véget a komoly kapcsolatod. De ha itt orjongsz az semmit sem segít, ahogy látom öt óra óta elég sok idődet elpazaroltad erre, próbáld valami produktivabba beletenni az energiát. A szakítás fájdalmát nem segíti, de elpazarolod az idődet és hülyét is csinálsz magadból.


Na mind1 csak tanács, nincs időm ezzel foglalkozni. Múltkor egy hasonló kérdést kiirotol utána privatokat kaptam, légyszi ne küldj egy privatot se.

2023. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Akkor tradicionális feleséget akarsz, vagy modernet?

Anyukám tradicionális feleség 40éve. Soha nem volt munkahelye, az ő dolga a háztartás-vezetés, idősgondozás és gyereknevelés volt. De apu két munkahelyen dolgozott és nem is nagyon láttam őt gyerekkoromban. Apu minden 10.-én leadta a teljes fizetését, amit anyu lekönyvelt.


Én modern feleségtípus vagyok. Megteremtem az otthont, vezetem a háztartásomat önerőből. Ebbe én akkor engedek be valakit, ha az nem tesz rám plusz munkát, amibe beletartozik a mentális munka is.

2023. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdező a Shrek akkor vagy szűz vagy csak fizetős nőknél járt. Annak barátnője még nem volt! Abban azért igaza van bárki is legyen : az oldalon vannak panaszkodó “nem incel” amúgy normális ferfiak is. Akik ha kiírnak egy kérdést hogy a tapasztalataik alapján az esetleges túlsúly vagy melós csak érettségizett életforma miatt nincs lehetőség nőre, azok azonnal le vannak incelezve.
2023. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!