Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok ennyi képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok ennyi képmutató kommentet amikor arról van szó, hogy a pasi anyagi helyzete nem az elsődleges szűrők között van?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésnél látom, amik egy nő anyagi igényiről szólnak, hogy a kérdést feltevő tag csak fogyatékos és ezért nem tud becsajozni, a pénznek ehhez semmi köze.


Ha a való világót nézzük, akkor viszont egyértelmű, hogy a nők primer szűrői között a pénz, egzisztenciális státusz a top háromban van. Manapság már egy átlagos kinézetű és kerestű nő is 4x akar menni üdülni, minden hétvégén programozni akar és elvárás neki, hogy a férfinak legyen lakása és autója, magas keresete vagy vagyona, esetleg diplomája.


Múltkor pl. egy étteremben ültem a haverjaimmal és három full standard csaj (30 körüliek, a beszélgetésből hallva mind szingli), aki a mellettünk lévő asztalnál ült és ordibálva arról beszélt, hogy a csávó aki írogat neki az csak egy sima melós és régi autója van.


Nem értem miért kell tagadni a tényt, hogy az anyagi helyzet a nők 95%-nál számít és az egyik legfontosabb szűrő a pasizás, még akkor is ha nekik nincs lakásuk, jó keresetük, autójuk vagy egyén dolguk amit amúgy "elvárnak".


2023. dec. 26. 17:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Shreki! Ha egy nő gyereket szül, a férfinak kell eltartani 2-3 évig három embert. Ha jön a második gyerek, akkor négyet. Szerintem ha a pali 300 ezret keres, ezt hogy tudná megcsinálni?
2023. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Szóval nincs problémád, de azért itt nyígsz a gyakorin. :D
2023. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

11 - Shreki? :D


Szerintem ha a pali 300 ezret keres, ezt hogy tudná megcsinálni? - Magadtól kérdezed?


Nem kell eltartani a férfinak, kap a nő is pénz, GYES-GYED-CSED.

Egyébként egy gyerek születése előtt kell spórolni, amibe az is segít, ha a leendő anyukának nem ilyen hoki 300-350ezres bére van. Egyenlőség világában egy nőnek is lehet jó bére, nem kell a gödör alján ülni és várni a megmentő férfira. :D

2023. dec. 26. 18:13
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, Shrek mindenki tudja, hogy te vagy az.


SzerdinteD. Gondolom te még soha nem írtál el semmit :D


"A gyermekgondozási díj (gyed) maximálisan folyósítható összege bruttó 373 520 forintra emelkedik"


Ezért kell a pasinak többet keresni.

2023. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Drága Kori94 (gondolom te vagy Shrek), nem vagyok femcel k*rva, ahogy azt a privátban írtad. Nem szeretnék veled csevegni, de köszi az üzenetet :D
2023. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

14 -Szóval akkor te is ezt az alacsony kerestű női csapatot erősíted, aki egy párkapcsolatban nem tud félretenni pénzt a leendő gyereke születése előtt? :)


Nem szégyen alárendeltnek lenni egy kapcsolatban amúgy. Férfiként én is jobban szeretem ha alám van rendelve egy nő anyagilag. Két dolog ami fix: nincs közös bankszámla és házassági szerződés. :)

2023. dec. 26. 18:26
 17/35 anonim ***** válasza:

550 nettót keresek, és van saját autóm, de köszi:D ez most nekem pont megfelel


Amúgy nem kell félretenniük, mert egy normális férfi természetesnek veszi, hogy ebben az időben eltartja a családját.

2023. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Normális nő meg természetesnek veszi, hogy főz,mos,takarít - ti mégis felháborodtok rajta ha ezt egy férfi leírja mert ez a nőnek nem dolga a 21. században. :'D
2023. dec. 26. 18:33
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem kell ilyenek miatt aggódnod soha. Az incelségnek is vannak előnyei
2023. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem beszélget veled senki, de ne írj privát üzeneteket, köszi!


de ha annyira tudni szeretnéd, van barátom, aki úgy megdug, hogy fennakadnak a szemeim :D

2023. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!