Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok ennyi képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok ennyi képmutató kommentet amikor arról van szó, hogy a pasi anyagi helyzete nem az elsődleges szűrők között van?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésnél látom, amik egy nő anyagi igényiről szólnak, hogy a kérdést feltevő tag csak fogyatékos és ezért nem tud becsajozni, a pénznek ehhez semmi köze.


Ha a való világót nézzük, akkor viszont egyértelmű, hogy a nők primer szűrői között a pénz, egzisztenciális státusz a top háromban van. Manapság már egy átlagos kinézetű és kerestű nő is 4x akar menni üdülni, minden hétvégén programozni akar és elvárás neki, hogy a férfinak legyen lakása és autója, magas keresete vagy vagyona, esetleg diplomája.


Múltkor pl. egy étteremben ültem a haverjaimmal és három full standard csaj (30 körüliek, a beszélgetésből hallva mind szingli), aki a mellettünk lévő asztalnál ült és ordibálva arról beszélt, hogy a csávó aki írogat neki az csak egy sima melós és régi autója van.


Nem értem miért kell tagadni a tényt, hogy az anyagi helyzet a nők 95%-nál számít és az egyik legfontosabb szűrő a pasizás, még akkor is ha nekik nincs lakásuk, jó keresetük, autójuk vagy egyén dolguk amit amúgy "elvárnak".


2023. dec. 26. 17:00
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nyugi, én is kaptam valami Knori-tól üzit, hogy jól leaálaztam a femcel kvát... :D
2023. dec. 26. 18:41
 22/35 anonim ***** válasza:
Ah, akkor beszélgethettek. Ki tudja? még talán alakul is köztetek valami ;)
2023. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Megint butuska vagy
2023. dec. 26. 19:07
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsére téged nem fenyeget az a veszély, hogy alá legyen rendelve valaki neked, mert a nők keresztülnéznek rajtad. :)

A nő természetesnek veszi, hogy főzni, mosni, takarítania kell, ha a pasi eltudja tartani, csak ti begyepesedett hígagyú "férfiállatok" erre már nem vagytok képesek. Ha meg a nőnek ugyanúgy dolgoznia kell, miért kell ezeket csak neki megcsinálnia?

Te ugyanaz az "erős vázizmú" hájas gyökér vagy, aki itt társalog, mert a való életben nem tud.:D

2023. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
69%

"em vagytok képesek a női szerep betöltésére, inkább akadály vagytok mint a boldogság."


Akkor minek vergődsz itt?

2023. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%

"Férfiként én is jobban szeretem ha alám van rendelve egy nő anyagilag. "


Persze, mert lúzer vagy, de mégis azt hiszed, többet érsz, csak mert farkad van.


"Normális nő meg természetesnek veszi, hogy főz,mos,takarít"

Nem, mert nem természetes. Kivétel ha HTB.

És csodálkoztok, hogy nincs nőtök.


"aki egy párkapcsolatban nem tud félretenni pénzt a leendő gyereke születése előtt? :)"


Miért is a nőnek kéne anyagilag pénzelni egyedül a gyerekszülést? Ja tudom, mert csóró vagy.

2023. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

- Többet érek, ha én teremtek meg mindent, ez teljesen egyértelmű.

- Teljesen természetesen, ha már én megteremtem a nőmnek az egzisztenicális dolgokat, akkor az a minimum, hogy ezeket megcsinálja.

- Ki mondta h neki kéne? Nyilván együtt kell félretenni, de ha a nő nem tanult, szar munkája van és cserébe a fizetése is az, akkor nem nagyon lesz miből együtt félretenni és ismét a férfinak kell megteremtenie mindent.

2023. dec. 26. 19:45
 28/35 anonim ***** válasza:
Képmutató a nénikéd, sértődős incel.
2023. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azért tudod, ugye, hogy még előtted van, amikor azok fognak ápolni, akiket ennyire lenézel? Akik amúgy helyből sokkal többet tudnak, mint te nekifutásból? Akik keményen megdolgoztak a diplomájukért, tehát szó nincs róla, hogy ne tanultak volna?

És látom, átjött a lényeg, nem a bruttó fizetés bemutatása volt a cél, hanem az, hogy idővel exponenciálisan nő a bér. És nem, nem vagyok nő, mielőtt a szokásos hülyeségspirálodba belecsavarodsz.

2023. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
+ a fiatalok adókedvezménye, #34! Szóval a felsőbbrendű utánaszámolhat, mennyi az annyi.
2023. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!