Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok ennyi képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok ennyi képmutató kommentet amikor arról van szó, hogy a pasi anyagi helyzete nem az elsődleges szűrők között van?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésnél látom, amik egy nő anyagi igényiről szólnak, hogy a kérdést feltevő tag csak fogyatékos és ezért nem tud becsajozni, a pénznek ehhez semmi köze.


Ha a való világót nézzük, akkor viszont egyértelmű, hogy a nők primer szűrői között a pénz, egzisztenciális státusz a top háromban van. Manapság már egy átlagos kinézetű és kerestű nő is 4x akar menni üdülni, minden hétvégén programozni akar és elvárás neki, hogy a férfinak legyen lakása és autója, magas keresete vagy vagyona, esetleg diplomája.


Múltkor pl. egy étteremben ültem a haverjaimmal és három full standard csaj (30 körüliek, a beszélgetésből hallva mind szingli), aki a mellettünk lévő asztalnál ült és ordibálva arról beszélt, hogy a csávó aki írogat neki az csak egy sima melós és régi autója van.


Nem értem miért kell tagadni a tényt, hogy az anyagi helyzet a nők 95%-nál számít és az egyik legfontosabb szűrő a pasizás, még akkor is ha nekik nincs lakásuk, jó keresetük, autójuk vagy egyén dolguk amit amúgy "elvárnak".


2023. dec. 26. 17:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
És mi ezzel a bajod? Így volt régen is és így lesz a jovoben is. Akinek tobb penze van tobb es jobb not fog megkapni
2023. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy itt a csávókat incelnek degradálják, mert elmerik mondani azt ami a valóságban van.


A másik meg az, hogy értem azt, hogy régen is ez volt, de manapság már kb. egy 5/10-es csajnak is ilyen elvárásai vannak, akik messze vannak a top ligától és ezért az rájuk se néz. Ezután meg majd jönnek fröcsögni, hogy a férfiak mennyire szemetek. Pl. az egyik csajt ismertem a háromból, ápolónő, mit akar a kemény 350ezres fizetésével? Saját magát épphogy eltudja tartani, azt ilyen elvárásai vannak?

2023. dec. 26. 17:07
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kifogtam azt a nőt, aki az 5%-ba tartozik. hmm, szerencsés vagyok.
2023. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

Egy jól kereső, diplomás nőnek akkor sem fog kelleni a csóró segédmunkás, ha 5/10-es.

Ja, van ám diplomás ápoló is.


Mellesleg azt akarod mondani, hogy minden melós szingli? Igen, incel rinya.

2023. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

4 - Milyen jól kereső, diplomás nőről beszélsz te?

350 ezer forint az minden csak nem jó kereset, függetlenül attól hogy milyen szintű végzettséged van. Én a saját nettó 600 ezres fizetésemet keveslem mérnökként, nemhogy ilyen 350 ezreket. :'D


Egyébként nem mondtam, hogy minden melós szingli, de nagyátlagban nem is a normálisan kinéző csajokkal vannak körbevéve. Kezdődik a szokásos femcel szókiforgatás. :'D

2023. dec. 26. 17:19
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon egyszerű, akkor menj a 10/4-es vagy 10/3-as csajokhoz. Ja, hogy azok nem jönnek be? :D szar ügy.
2023. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
"Egy 4-6 éve dolgozó, felsőfokú végzettségű (F-kategória) egészségügyi szakdolgozó jelenlegi bruttó alapbére 422 550 forintról július 1-jével 498 600 forintra emelkedett..." Csak úgy mondom...
2023. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

6 - Nekem nincsenek problémáim, értelmezd a kérdést. A számok se az erősségeid, kicsit tanulmányozd azt amit írtál, bár nem hiszem h rájössz a hibára. :D


7 - A bruttó 500 ezer forint, az 350 nettó sincs, szóval nem igazán megy itt se a matek. A pótlékok segíthetnek max, ha műszakozik, úgy talán közel 400e forint, ami szintén egy alacsony kereset. :D

2023. dec. 26. 17:35
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg olvasd azokat a kommenteket amiket én, mert én főleg azt látom hogy a nők igenis elmagyarázzák, hogy nem akarnak deadbeat férfiakat.

Azok alapján a kérdések/válaszok alapján amiket olvasok, pont hogy a férfiak próbálják eljátsszani azt az érzelmi manipulálósdit, hogy "d-dehát nem úgy volt hogy a nőket nem érdeklik a földi javak, és képesek beleszeretni a férfi puszta lelkébe?? nem úgy volt, hogy a nők jó emberek, és nem felszínes k...rvák????"

Az erre jövő női válaszok pedig "marpedig igenis dolgoznod kell, és az is fontos hogy legyenek ambícióid az életben, ne pedig a gödör mélyén akard leélni az életed"


Szerintem ezt a hozzáállást azzal téveszted össze, amikor a nők azt mondják hogy a pénz nem minden; hiába van egy férfinak lóvéja, az önmagában kevés ahhoz, hogy bele tudjanak szeretni.

2023. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Oké, de sok nő is a gödör alatt éli az életét, keresnek ilyen 300-400 ezreket (400at nagyon jó esetben) és erre építik az elvárásaikat, amik ha nem teljesülnek, akkor a férfiak a szemetek és aki megkérdőjelezi ezt az meg incel.


Nekem három hónapja lett vége egy komoly kapcsolatomnak, ott a barátnőm is hasonlóan keresett mint én sose akart lehúzni stb. Előtte viszont amikor ismerkedtem, egy csomó olyan csaj volt aki ilyen hoki 300-350eket keresett és mindent akart/ nagy elvárásai voltak és már akkor se értettem hogy mire fel. Nyilván kiakartak használni és offolva lettek.

2023. dec. 26. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!