Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkre regisztráló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkre regisztráló nők elsődleges célja tényleg csak az egoboost?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 19:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Kinek van ilyen baromságra ideje és kedve?
2023. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nem.

34N

2023. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Nekem ha ego boost kellene, akkor azt csinálnám, hogy kirittyentem magam, elmegyek egy sűrű szórakozóhely női mosdójába és megkérdezném, hogy vajon tényleg jó-e az outfitem.

Akkora ego boost kapnék ott amit soha sehol máshol :D

2023. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked tűnik úgy, mert nem vagy jóképű és semmit nem akarnak tőled a nők. Ha jóképű lennél meglátnád, hogy a nők egy része tényleg ismerkedni van fent.
2023. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Egoboosthoz nekem az kell, hogy aki mondja, az "valaki" legyen.


Ha rajzolok valamit, és anyukám azt mondja, hogy szép, jólesik, de nem boostol semmit. Ha Banksy megdicséri, na az már valami. 😃


De amúgy Sunshinedollnak igaza van, a legkedvesebb bókokat nőktől kaptam.


Egyszer egy néni a buszmegállóban mondta nekem, hogy nagyon szépek a szemeim, és látszik, hogy tudom is, mert szépen kihangsúlyozom. És higgyem el neki, mert ezt nem férfi mondja, nincs mögötte hátsó szándék.

2023. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
#5: Hát nem akarlak elkeseríteni, de annak oka van, hogy a legkedvesebb bókokat csak nőktől kaptad eddig. (Egyébként sokszor pont nem őszinték ezek a bókok az ő részükről sem, de ezt inkább most hagyjuk szerintem)
2023. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Mi az oka, mesélj.
2023. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
7#: Naaa annyira azért én sem vagyok bunkó.🤣 Jobb ha nem tudod, ha tényleg nem is sejted.🤭
2023. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
De, légyszi. Szeretném, ha őszinte lennél.
2023. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nőként nem látom sok értelmét ennek.


Nem olyan üzeneteket kapnak ám a nők, hogy "oh!! a szépséged a nyári holdfényével vetekszik, a mosolyod édes, mint a legdrágább nektár, és a szemeid pedig úgy csillognak mint a gyémántok"

A-a, általában az van, hogy "szia, mizu? :)"

"szia, dumcsizunk? :)"

"szia szexpartnert keresek, érdekel? :)"

"mizu? :)"

"szia, szűz vagy még? :)"


Ami pokol. biztos van vagy 3 olyan nő a világon akinek az önbecsülés azon áll vagy bukik hogy kap-e ilyen üzeneteket (90%ban olyan férfiaktól akik be sem jönnek különösebben neki) de nem gondolom jogosnak azt az elterjedt férfi pletyit, hogy fuh a nők nem is akarnak ismerkedni!!! csak kihasználnak!!"

2023. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!