Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába nem a szexet keresi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába nem a szexet keresi egy férfi, hiába akarja megismerni a nőt, hogyha egyszer az velejéig romlott és az érdekek az elsődlegesek nála. A sorshoz tartozik az, hogy a férfiak mindig a számukra kedvezőtlen nőkbe futnak bele?

Figyelt kérdés
Most már kopaszodom, meg 44 millió problémám van. De a múltban megnézett egy pár nő és azok jól is néztek ki, csak sosem voltam olyan helyzetben, hogy egy számomra kedvező külsejű és belsejű nővel összejöhessek akár egy éjszakára. Ezek tipikusan olyan figurák voltak, akik játszották a picsájukat ott, ahol éppen akarták, nem ez a nem tudom mit akarok, rosszindulatú, erkölcsbajnok kategóriák, hanem olyanok, akik a másik oldal érdekeit nézik és saját maguk által is direkt módon nőies személyiségük. Ezt az állapotot aligha lehet kérni, ezt megkapni lehet, ha az embernek szerencséje van. Vannak ilyen típusú nők. És azt bánom, hogy 30 évesen elment mellettem úgy az élet, hogy sosem voltam boldog egy nővel sem. Szar család, verekedős, veszekedős anyuci, érdekkapcsolat a szülők között. Most meg , ha nőt akarok, szedhetem össze rá a pénzt és maximum mehetek kurvázni. Más lehetőségem nincs.
2021. jún. 28. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 évesen semmit, de szó szerint semmit nem tudsz felmutatni párkapcsolati téren, az bizony a te hibád. Ha tetszik, ha nem.
2021. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értettem meg mi bajod, és kivel. Elég összeszedetlen az írás.
2021. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert most miért nincsenek meg ugyanazok a lehetőségeid? Miért ment volna el melletted az élet...? Még a felénél se vagy.
2021. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
nem csak kurvák és apénzen vett nők léteznek. Nézz magadba , alaposan mi az ami távoltart attól a céltól.. és kezd el lépésről lépésre pótolni a lemaradást.
2021. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Mert ez inkább panaszkodásnak tűnik...

Azzal már senki nem tud semmit kezdeni, hogy fiatalon mit tettél és nem tettél. Csak annyit tudok javasolni hogy ismerkedj továbbra is, lehetőleg korodbeliekkel. Nyilván mindig könnyebb azt mondani hogy nincs más lehetőség, mint megtenni azt a csomó lehetőséget.

Megannyi férfi és női középkorú ismerősöm van, akik válás után újra párt találtak maguknak. Nem kiemelkedően gazdagok, annyira külsőre sem extrák, egyszerűen csak nem adták fel és nem kezdtek önsajnálatba.

2021. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

" És azt bánom, hogy 30 évesen elment mellettem úgy az élet"

Nem értem. Innestől pont hogy meg akarnak zabálni a tinicsajok. Arany életnek kéne lennie a nők terén.

2021. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerektol elfogadom, hogy a szuleire mutogat, hogy miert az a sorsa, ami. De egy felnottol mar nem. Ez a te eleted, te formalod olyanna, amilyenne szeretned. 30 evesen nem azon kene picsogni, hogy anyad szajonvagott, amikor nem etted meg a borsofozeleket. Az elmult 12 evert mar te vagy felelos, E/1-ben. MAr reg csinalhattal volna egy diplomat, tanulhattal volna egy nyelvet, kimehettel volna kulfoldre, elorelepni karrierben, parkapcsolatban stb. Helyette meg a nyuszites megy.
2021. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7/7: Nem azért vágott szájon, mert a borsófőzeléket nem ettem meg. Elváltak a szüleim gyerekkoromban és rajtam vezette le az apám iránt érzett gyűlöletet. Előbb el kellett volna költöznöm otthonról.
2021. jún. 28. 14:31
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy jön ide? Engem is vertek otthon, mégsem volt sosem gondom a párkeresésben. Átlagos fizetésem van, átlagos külsőm, csak veled ellentétben mindig kerestem a lehetőségeket és nem csak hisztiztem.
2021. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
lehetőséget keresni ott tudsz, ahol lehet.
2021. jún. 28. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!