Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába nem a szexet keresi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába nem a szexet keresi egy férfi, hiába akarja megismerni a nőt, hogyha egyszer az velejéig romlott és az érdekek az elsődlegesek nála. A sorshoz tartozik az, hogy a férfiak mindig a számukra kedvezőtlen nőkbe futnak bele?

Figyelt kérdés
Most már kopaszodom, meg 44 millió problémám van. De a múltban megnézett egy pár nő és azok jól is néztek ki, csak sosem voltam olyan helyzetben, hogy egy számomra kedvező külsejű és belsejű nővel összejöhessek akár egy éjszakára. Ezek tipikusan olyan figurák voltak, akik játszották a picsájukat ott, ahol éppen akarták, nem ez a nem tudom mit akarok, rosszindulatú, erkölcsbajnok kategóriák, hanem olyanok, akik a másik oldal érdekeit nézik és saját maguk által is direkt módon nőies személyiségük. Ezt az állapotot aligha lehet kérni, ezt megkapni lehet, ha az embernek szerencséje van. Vannak ilyen típusú nők. És azt bánom, hogy 30 évesen elment mellettem úgy az élet, hogy sosem voltam boldog egy nővel sem. Szar család, verekedős, veszekedős anyuci, érdekkapcsolat a szülők között. Most meg , ha nőt akarok, szedhetem össze rá a pénzt és maximum mehetek kurvázni. Más lehetőségem nincs.
2021. jún. 28. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van benne szerencse is, ezt nem vitatom. De azért gyenge indok erre fogni. A dolog nagyon egyszerű. Ismerkedj, járj társaságba stb. Ha nem is sikerül párt találni, akkor is legalább jól érezted magad.

Bocs de én csak a hisztit látom rajtad, így esélytelen a párkapcsolat

2021. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sok a problémám, az a baj. Az élet több területén. Ezt észreveszi egy nő, és a legtöbbet ez taszítja. Még ha érdekelném is valamelyik nő gondolatát, az fájna, ha nem tudnék célt érni. Ahhoz nagyon normális nő kellene, hogy megértsen, a jelenlegi gondjaimmal együtt elfogadjon. Ilyen vagy nincs, vagy ha van, abból kevés van. Vagy már mind elkeltek, mert ezek a nők igazi kincsek.
2021. jún. 28. 21:09
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tudnál mondani pár példát? Csak körülírva, mert így látatlanba is azt gondolom, hogy ezek nem akkora bajok.
2021. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te kezded azzal, hogy a tinilányokkal mi a baj... Mi közöd neked 30 évesen kamaszokhoz? Miért nem a saját korosztályoddal foglalkozol? Arra is csak a kifogásokat sorolnád, de annak még úgy is több értelme lenne.
2021. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem ez a nem tudom mit akarok, rosszindulatú, erkölcsbajnok kategóriák, hanem olyanok, akik a másik oldal érdekeit nézik és saját maguk által is direkt módon nőies személyiségük. Ezt az állapotot aligha lehet kérni, ezt megkapni lehet, ha az embernek szerencséje van."

Teljesen random szavakat teszel értelmetlen sorrendben egymás után. Ez nem kérdés, ez keresztrejtvény. Mégis milyen választ vársz?

2021. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!