Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába nem a szexet keresi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába nem a szexet keresi egy férfi, hiába akarja megismerni a nőt, hogyha egyszer az velejéig romlott és az érdekek az elsődlegesek nála. A sorshoz tartozik az, hogy a férfiak mindig a számukra kedvezőtlen nőkbe futnak bele?

Figyelt kérdés
Most már kopaszodom, meg 44 millió problémám van. De a múltban megnézett egy pár nő és azok jól is néztek ki, csak sosem voltam olyan helyzetben, hogy egy számomra kedvező külsejű és belsejű nővel összejöhessek akár egy éjszakára. Ezek tipikusan olyan figurák voltak, akik játszották a picsájukat ott, ahol éppen akarták, nem ez a nem tudom mit akarok, rosszindulatú, erkölcsbajnok kategóriák, hanem olyanok, akik a másik oldal érdekeit nézik és saját maguk által is direkt módon nőies személyiségük. Ezt az állapotot aligha lehet kérni, ezt megkapni lehet, ha az embernek szerencséje van. Vannak ilyen típusú nők. És azt bánom, hogy 30 évesen elment mellettem úgy az élet, hogy sosem voltam boldog egy nővel sem. Szar család, verekedős, veszekedős anyuci, érdekkapcsolat a szülők között. Most meg , ha nőt akarok, szedhetem össze rá a pénzt és maximum mehetek kurvázni. Más lehetőségem nincs.
2021. jún. 28. 13:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt lenne az ido felkeresni egy pszichologust, hogy tul tudd tenni magad a trauman. 30 evesen nem normalis arra fogni, hogy nincs nod, mert anyad vert. Sajnos vannak ilyen emberek, mint te, de a tarsadalom biztositja nekik azokat a szakembereket, akik segiteni tudnak, hogy normalis eletet tudjal elni. Ez peldaul egy lehetoseg. Megsem elsz vele.
2021. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez megint egy butaság. A tinilányok finnyásak és a legtöbbjük normáltalan buta, akik nem tudják mit akarnak. Főleg nem egy kopaszodó emberre fognak vadászni. Ez nem önsajnálat, hanem igazság.
2021. jún. 28. 14:58
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tinik közt kell keresgélned, hanem a saját korosztályodban.
2021. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

6/13 anonim ***** válasza:

" És azt bánom, hogy 30 évesen elment mellettem úgy az élet"


Nem értem. Innestől pont hogy meg akarnak zabálni a tinicsajok. Arany életnek kéne lennie a nők terén.


Én erre reagáltam.

2021. jún. 28. 15:07
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

10!

Mesélj kérlek, miért nincsenek lehetőségeid?

2021. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem borotválod le a hajad, ha ennyire zavar a kopaszodás?
2021. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15: Nem járok már társaságba, vagy nagyon ritkán maximum. Haveri körben nincs erre lehetőség. Ott nincsenek lányok.
2021. jún. 28. 18:23
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás kifogás
2021. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

17!

Akkor járj társaságba, ismerkedj új emberekkel.

Igazából nem tudom hogy mit vársz, otthon ülsz a gyakori előtt és majd besétál hozzád egy 10/10-es csaj? Kifogásokat keresel, ez a lényeg. Érdekes módon mikor én barátnőt akartam magamnak akkor mindig lett, pedig teljesen átlagos vagyok.

2021. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem csak átlagos vagy, hanem szerencsés is.
2021. jún. 28. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!