Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az anyámmal lakom 40 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyámmal lakom 40 évesen, egy időre külön voltam tőle, van egy 4.es kislányom is, ez mennyire akadály a társkeresésben?

Figyelt kérdés

2023. dec. 10. 08:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom mellé még legyen csinos, vékony, szép és önellátó. Viselje el a te, az anyád, a gyereked és a volt párod hülyeségeit...

Majd felébredsz. :)

2023. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha van babettád is, akkor rendben lesz, mert kemény vagy. :D
2023. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan nem vagyok elvált de van 3 gyerekem. Nyilván nem vagyok egy topmodell se, de még így se kellene egy olyan férfi aki Anyucival akar lakni, még egy utcába se! Ezt megtanultam a 8év alatt. Szóval valahol le kell adnod az elvárásokból. Van olyan nő aki nem így gondolkodik, de lehet van gyereke. Neked is van! Te nem vagy képes elfogadni másét de ők fogadják el a tiédet???? Nonszensz…. Nagyon magasan van a mérce.

Vagy nagyon nagyon jól kell kinézned és jónak lenni az ágyban, vagy nagyon sok pénzed kell h legyen, hogy megfogj így valakit.

2023. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Senior Séf ***** válasza:
75%
Van múltad, kérdező. Élvezd ki, mert jövőd nincsen.
2023. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nekem jó a gyerekes anyuka is. Nincsenek nagy elvárásaim.
2023. dec. 12. 19:20
 26/27 anonim ***** válasza:
76%

“Akiknek van gyereke? Nekem egyedüllálló kéne”

Itt még pont az ellenkezőjét írtad.

2023. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek.Olvastam a válaszaid között is.Úgy hogy az anyáddal élsz,nem igazán van esélyed társat találni,ha a cél hogy ott fogtok a továbbiakban is élni.A gyerek nem minden nőnek gond,főleg ha van is már neki saját.Amelyik férfi még 40évesen az anyjával él,annak kicsi az esélye hogy normális kapcsolata legyen egy nővel,mivel ennyi évesen már ha más nem egy kis garzon,és az hogy biztonságot tudjon nyújtani a jövőben.Egy igazi nőnek férfi kell aki a talpán áll,nem anyuci szoknyáján lóg
2023. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!