Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az anyámmal lakom 40 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyámmal lakom 40 évesen, egy időre külön voltam tőle, van egy 4.es kislányom is, ez mennyire akadály a társkeresésben?

Figyelt kérdés

2023. dec. 10. 08:15
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Egy időre elköltöztem tőle, de mivel szétmentem a gyermek anyjával, ezért kénytelen voltam hazaköltözni.
2023. dec. 10. 08:17
 2/27 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire.


40 es , kisgyerekes egyedülálló duci hölgyekkel meg tudsz ismerkedni! De ha neki van lakása es autója , akkor neked is rendelkezzned kell ezekkel! Másképp az jön le “te nem értél el annyit az életben es ezért off”

2023. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Duci vagyok és 35 éves. Nekem aztán nem kellene a nyakamra egy ruppótlan 40-es, akinek még batyuja is van.

Ha 40 éves vagy és van egy gyereked, akkor hogy nem tudtál már összerakni egy egzisztenciát?

Erre kellene eszednek lenni, nem az ismerkedésre…

2023. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Egy harmincas párom volt,a gyermek anyja után jóval, de mivel az anyámmal nem akar egy telken sem lakni, elment albérletbe.
2023. dec. 10. 08:23
 5/27 A kérdező kommentje:
Arra a telekre tervezek egy másik házat, de neki az sem tetszett. Egy 11 éves gyerekkel nincs nagy gond.
2023. dec. 10. 08:24
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Számomra egyértelműen hátránynak számítana,viszont akadnak bőven,akiknél lenne esélyed.Vannak hasonló kaliberű hölgyek sokan.
2023. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akiknek van gyereke? Nekem egyedüllálló kéne.
2023. dec. 10. 08:28
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyedülálló nőt akarsz, 40 évesen, elvált apaként, ilyen csodálatos anyósjelölttel, aki elüldözte a nődet, akkor rendesen fel kell kötni a gatyót, mert nem lesz egyszerű.

Ezek a legtöbb (fiatalabb) egyedülálló nőnél egyenként is kizáró oknak számítanak.

2023. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Milyen alapon szeretnél egyedülálló nőt?

A legtöbb normális gyerektelen nő maximum saját gyereket akar, a máséval nem elfogadó.

Viszont egy gyerekes nőnél erre több esélyed van.

Nagyon nagy hátrányból indulsz, úgyhogy jó lenne leszállni a földre.

2023. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez vicces...felejtsd el! Anyádhoz akarsz gyakorlatilag költöztetni egy nőt, semmi egzitenciád 40 éve korodra, plusz van egy gyereked...Ezzel a felállással szerinted egy olyan nő, aki egyedülálló, azaz eddig megállt a maga lábán és még nincs köteléke, majd pont beéri veled? Ugyan már...
2023. dec. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!