Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az anyámmal lakom 40 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyámmal lakom 40 évesen, egy időre külön voltam tőle, van egy 4.es kislányom is, ez mennyire akadály a társkeresésben?

Figyelt kérdés

2023. dec. 10. 08:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
Biztos találsz majd egy balekot
2023. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Álmodozz tovább ha neked egyedülálló nő kell, aki magához költöztet és még el is tart titeket!
2023. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Elvált 2 gyerekes 41 éves nő vagyok, aki önállóan lakik, de még nálam is redflag lennél ezekkel a feltételekkel, nemhogy az egyedülálló nőknél.


Basszus, légy féfi már 40 éves korodra és ne egy nőtől várd, hogy eltartson titeket és még viselje el az "anyós" közelségét is.


Nagyon hátrány, a kérdésedre válaszolva.


Hidd el, ha kezdi a lányod a kamaszkort, lesz vele még bajod.

2023. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Szóval nem látod a lényeget igaz? az anyáddal tervezel továbbra sincs a kötelék elvágva, az én tizenxéves kapcsolatom is 40 éves korig az anyukánál lakott mindkét fia oda épitkeztek, és az anyuka az egyik fiu ismerkedésekor kijelentette ide nem hozol bemutatni semmilyen fehérnépet, az anyuka szó szerint elüldözi az összes jelöltet, velem eljött az egyik fia de tizenxév után vissza adtam neki, mert önálló döntése soha nem volt, nem tudtunk kapcsolódni, mert a mami mindig képben volt minden gondolatában, ennyi röviden, hogy értsd a történetet.

Azok a nők akik tudják, hogy az a férfi aki ennyire ragaszkodik az anyjához, esélytelen egy egészséges társkapcsolódást kialakitani veled, ott a példa, hogy épitkeznél és erre elmennek inkább albérletbe, ideje elgondolkodni szerintem és levállni felnőtt férfiként az anyukáról ha szeretnél komoly jövőt magadnak.

2023. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

Először azt akartam írni, hogy ha tetszik és minden más klappol, akkor adnék esélyt. De aztán tovább olvastam, és köszi, soha az életben.

Vigasztaljon, hogy te se kezdenél velem. ;)


A kérdésre válaszolva: szerintem nyugodtan rendezkedj be arra, hogy egyedül fogsz élni. Illetve anyáddal. Aztán ha találsz valakit, akkor nagyon-nagyon becsüld meg, mert rohadt nagy szerencse kell hozzá!

2023. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Érthető, hogy nem tetszik az, hogy egy telken akarsz anyucival élni
2023. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem az anyám üldözte el, mert teljesen normális volt vele az anyám. Csak ő nem akarta kerülgetni, mert ugye a konyha is közös nyilván. Pedig anyám dolgozik, és csináltam neki külön programokat, a gyereket is szerette, őt egyszerűen zavarta, hogy alkalmazkodnia kell anyámhoz.
2023. dec. 10. 10:50
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Minden normális nőt zavarni fog, ha anyádat kell kerülgetni.

Az elvárasok:

Ne zavarja az anyád

Ne zavarja a gyerek

Neki ne legyen gyereke

Amit nyújtasz:

Nem lesz hajléktalan


Na, a fenti szinthez keresgélj

2023. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

Csodálkozol?

Én se alkalmazkodnék.

És úgy látszik, neked ez így jó. Szándékodban sincs, hogy egy saját otthont építs külön telken ennyi évesen. Ez így elég lúzer.

2023. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes, normális nőt bizony zavarni fogja, ha anyádat kell kerülgetnie, méghozzá teljes joggal. Kéne a francnak egy 40 éves csóró pasas, aki nem akar kiszakadni anyuci seggéből és még egy kölke is van. Jesszus, ezt te sem gondolhatod komolyan. Kizárt. Az meg aztán az abszolút nonszensz, hogy te gyerekesként olyan nőt akarsz, akinek nincs gyereke.. Jó vicc volt, győzzed kivárni míg valaki lesz ennyire mérhetetlenül hülye.
2023. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!