Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leírja, hogy nem tud ismerkedni, mert nincs hol, annak minek az élet?

Figyelt kérdés

Mi az, hogy nem tud HOL ismerkedni???

Jó, ha sitten ülsz...ott én nem is akarnék. >:)

Meg biztos macerás egy 23 fős zsákfaluban, ahol 3 nő van, Jolika, aki 2 éves, Manci néne, aki 78, meg Zsuzsa aki bár 43..., de ő az anyám.

Szóval aki nem tud hol ismerkedni, ő nem jár ki a lakásból? Ilyen egzotikus helyekre nem jut el soha, mint...mit tudom én...bolt, hogy zabálni valót vegyen, vagy a parkba egy sétára, uram bocsá' sportolni, esetleg ügyet intézni egy postára, hivatalba, meg dokihoz? Melóhelyre sem jár tömegközlekedéssel? Kajálda?

Ül otthon, és rendeli még a levegőt is, mint a Kézbesítő sorozatban?

És az ilyeneket, miért is kéne sajnálnom, és miért is engedik ide napi 34567000 kérdést kiírni?



2023. dec. 5. 15:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg a temetőt még felsorolhattad volna.

Ha nem tűnt volna fel, a hétköznapi élet sok s zínterén az ismerkedésre nyitott emberek száma gyakorlatilag nulla. Még Budapesten is a lányok 99,99 %-ának egyszerűen egy zavaró tényező leszel, ha nekiállsz leszólítgatni őket a boltban vagy a buszmegállóban. Nemhogy egy kisebb vidéki településen, ahol a nagy többség házas és/vagy idős.

2023. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, én is le szoktam ezt írni. Falun élek ugyan, de természetesen az említett helyeken megfordulok, mint bárki más, szóval nem az a gond, hogy "rendelem még a levegőt is". Hanem az, hogy ezeken a helyeken nem történik semmi. Nem tudom, te hol élsz, ahol azt látod, hogy igen, sőt, tömeges jelenség ez, de én bárhol megfordulok az említett helyek közül, vadidegenek nem nagyon foglalkoznak egymással. Ha egyedül is érkeztek, vagy a telefonjukba vannak belebújva, vagy max. egy kis szemkontaktus, egy kis mosoly, de ennyi, ez minden, nem lesz belőle ismerkedés. Te komolyan azt tapasztaltad, hogy körülötted lépten-nyomon szólítgatják le egymást ismeretlen emberek?
2023. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
82%
Szóval nagyobb városokban főleg azok a programok adják magukat, ahol sok a nyitott ember, kisebb településen viszont nem igazán jellemzőek ilyesmik, vagy a tágabb haveri körön keresztül lehet ismerkedni, vagy rábasztál.
2023. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
1%
Igazad van, de szét fognak szedni.
2023. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
92%

"Igazad van, de szét fognak szedni."

Mert, a te ismerőseid tán a postán, meg a boltban, meg az orvosi rendelőben jöttek össze? Vannak egyáltalán olyan ismerőseid, akik a közelmúltban jöttek össze?

2023. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
2. 3. Tegnapi eset. Metró. 2 gimis/gólya korú lányka. Simán elkezdtem beszélni velük, és elindult a beszélgetés. 3 megáló és leszálltam, de előtte kaptak 1-1 névjegyet, eltették. Leszálltam. Felhívtak-e? Nem, de még nincs hétvége. Ha meg nem hívnak...mit veszítettem? 2 papírt, 100 ft. értékben. De én legalább megpróbáltam. Adtam esélyt nekik és magamnak. De aki erre sem képes, az erre vár: https://www.youtube.com/watch?v=qnXOotWQgFI
2023. dec. 5. 15:20
 7/55 anonim ***** válasza:
75%
Boltba azért jár az ember hogy valami zabálnivalót vegyen nem pedig ismerkedni. A parkba azért járok ki hogy kiszellőztessem a fejem mert fullra elegem van a sok phaszból a melóhelyen. Nem ajánlom hogy bárki ismerkedni akarjon velem. Ha sportolok akkor sportolok,edzem a testem,az izmokra koncentrálok,nem másokra. A postán a felórás idegeskedős sorbanállás közben mit ismerkedjek mindenki füle hallatára?? Vagy az orvosnál,viccnek is rossz. Tömegközlekedéssel meg nem mindenki jár,bocs már.
2023. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
86%

7: Szuper. TE megtetted, és ők pont nyitottak voltak rá. Úgy látod, RENGETEG férfi szintén megteszi (és rengeteg nő nyitott rá)? Újra megkérdezem: jártadban-keltedben azt veszed észre, hogy ezeken a helyeken folyamatosan megy az ismerkedés?

3. voltam.

2023. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Nincs semmi közösségi profilom, sem netes társkeresős. Az elmúlt pár barátnőmet olyan helyeken ismertem meg, mint: pláza, DM, BKK busz, könyvtár, benzinkút, LIDL,
2023. dec. 5. 15:27
 10/55 anonim ***** válasza:
0%
2. Csokis croassaint vásárolgat a naccsasszony, hmmmmm... én is szeretem! 😜
2023. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!