Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz az, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy 24 évesen nem tudok csajozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma lettem 24 éves de semmilyen tapasztalatom sincsen az ellenkező nemmel. Nem érzem magam jó srácnak, nincs is már szinte önbizalmam sem. A külsőm miatt olyan szinten kevés az önbizalmam, hogy egy lánnyal sem ismerkedtem még sosem (a leszólításról nem is beszélve). Nem tudok ismerkedni, semmilyen emberi kapcsolatom nincsen. Bármennyire szeretném, ez nem változik meg két perc alatt.Tudom hogy tenni kell érte, de nem tudom hogyan kezdjek neki, egyszerűen nem tudok kapcsolatokat kiépíteni és úgy érzem az embereknek nincsen is rám szükségük.

2022. aug. 29. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Eddig egy szekrényben éltél?
2022. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2022. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Boldog Szülinapot! Szerintem elég ciki dolog, hogy nem tudsz ismerkedni, bár az önbizalom miatt ez érthető.
2022. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: Inkább úgy fogalmaznék, hogy eltávolodva a külvilágtól és az emberektől.


3: Nagyon szépen köszönöm!

2022. aug. 29. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd együtt érzésemet! kb olyan voltam mint te,mégis sikerült megnősülnöm.Ha akarsz egy tippet,megmondom privátban hogy mit tegyél,bár lehet égnek áll a hajad tőle.
2022. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Néha el kell esni, hogy megtanulj járni.

Én talán 21 éves koromig voltam így. Aztán 25 évesen megházasodtam.

Majd 35 évesen elkezdtem (válás után) csajozni.

A nagy különbség, hogy most nem zavar, ha nem jön össze egy lánnyal. Sőt, én küldöm el, ha csak szórakozik. majd találok egy normálisat. Csak ezt 0 sikerélménnyel elég nehéz megcsinálni.

2022. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem szerintem rosszabb. Évek óta képtelen vagyok elfelejteni a plátói szerelmemet, ha meglátom, akkor egyből erősebben ver a szívem, meg szabályosan rosszul leszek az idegességtől. Azóta már azt kívánom, hogy sose legyek senkibe se szerelmes. Amúgy nem egy nagy durranás a lány, mégis kiakadok állandóan.
2022. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

#7!


Talán oda kellene menni a lányhoz és beszélni vele.

2022. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem jövök be neki, hiába próbálkoztam.

2022. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

#9!


Akkor meg teljesen felesleges foglalkoznod vele.

Tovább kell lépned.

2022. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!