Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz az, hogy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, hogy 24 évesen nem tudok csajozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma lettem 24 éves de semmilyen tapasztalatom sincsen az ellenkező nemmel. Nem érzem magam jó srácnak, nincs is már szinte önbizalmam sem. A külsőm miatt olyan szinten kevés az önbizalmam, hogy egy lánnyal sem ismerkedtem még sosem (a leszólításról nem is beszélve). Nem tudok ismerkedni, semmilyen emberi kapcsolatom nincsen. Bármennyire szeretném, ez nem változik meg két perc alatt.Tudom hogy tenni kell érte, de nem tudom hogyan kezdjek neki, egyszerűen nem tudok kapcsolatokat kiépíteni és úgy érzem az embereknek nincsen is rám szükségük.

2022. aug. 29. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé. Bár manapság már olyan mindegy. " úgy érzem az embereknek nincsen is rám szükségük." Nem úgy érzed, hanem úgy van. Van munkád? Ott mi szükség van rád? Ha meg nincs, akkor először azt kerítsél.
2022. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok es en se tudok
2022. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2023. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!