Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem vagyok boldog egyedül.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, jelenleg szingli és emiatt olyan egyedül érzem magam. Sokaktól hallom hogy az egyedüllét nem feltétlenül egyenlő a magánnyal, de én mégis magányos vagyok. Volt már egy komoly kapcsolatom, de csúnya vége lett és ez sem most történt. Szóval már egy jó ideje nincs barátom. Van néhány barátnőm, viszont mindegyikőjüknek van pasija és mint pl. most hogy hétvége van, természetesen inkább velük töltik az idejüket nem pedig velem. Részben érthető, viszont én így itthon unatkozom egyedül. Próbáltam lefoglalni magamat, tanultam a jövőheti zh-kra (egyetemre járok) valamint kitakarítottam a szobámat is. Viszont így hogy ezeket a dolgokat már mind letudtam, úgy érzem nincs mit csinálnom és ilyenkor lenne jó ha lenne egy társam akihez átmehetnék, vagy ő átjönne hozzám vagy csak egyszerűen beszélnénk telefonon. Ne értsetek félre, nem csak társaságra vágyom, hanem arra is hogy szeretve legyek és hogy én is szerethessek valakit. De eddig nem jártam túl sok sikerrel az ismerkedésben... mivel nem vagyok olyan szép, se olyan vékony mint a barátnőim. Az az igazság hogy eléggé molett vagyok. Olyan Tóth Vera kategória, mielőtt lefogyott volna. Valószínűleg ez az egyik nyomós indoka annak hogy nem találok senkit. Ti mit tennétek a helyemben? :(

2023. okt. 14. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
36%
Amikor már végeztél minden dolgoddal, ne ülj otthon egyedül. Indulj el sétáni, nézelődni, vagy valami érdekeset/szépet megnézni. Akkor nem fogsz unatkozni, élmény is lesz, és még emberekkel is találkozhatsz, beszélgethetsz.
2023. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!