Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "tudj boldog lenni egyedül is" nem csak egy álszent önámítás?

Figyelt kérdés
Főleg amikor olyanoktól hangzik el, akik kapcsolatban vannak. Ha olyan jó lenne egyedül, akkor nem lenne ennyi ember kapcsolatban. Ha már évek óta egyedül vagy egyszerűen szar, pl. olyan programokat csinálni, amit egy párral sokkal jobb lenne pl. utazni, túrázni, étterembe menni, filmezni stb.
2022. szept. 7. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Azt el tudom fogadni, amikor azt mondják "élvezd ki a szingliséggel járó szabadságot"!

Egyébként segget csinálnak a szájukból!

2022. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Hogy azt a bizonyos időt élvezd ki, de keress társat ha nem szeretsz egyedül!


1.voltam

2022. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
De.
2022. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Igazuk van. Ergo ne függj mástól és a boldsgáod se tedd függővé attól, hogy van-e társad vagy nincs.
2022. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Annyi igazság van benne, hogy egy másik ember nem a megmentőd.

Nem azért van egy társ, barát vagy partner hogy kihúzzon téged vmiféle gödörből szenvedésből, hanem azért hogy örömmel csatlakozhasson a TE életedhez, te meg az övéhez.

Akinek nincs élete egyedül, hanem a másik ember feladata lenne életet adnia egy élettelennek, az vmiféle teher. Leszívó energia mert a másik nem tölti őt az ő életével, hanem leszívja.


De igaz az is hogy az egyedüllét huzamisan depressziót leépülést esetleg halált is von maga után. Az ember társas lény.

2022. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Hát én is inkább visszahívtam az exem, mint egyedűl maradjak...
2022. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Az előttem hozzászólóknak igaza van abban hogy az elszigeteltség, tartós magány tönkretesz, de nem kell egyedül lenni, ha vannak barátaid akkor velük nem leszel magányos.


Az intimitás más kérdés, bár azt is meg lehet oldani kapcsolat nélkül.


Alapvetően aki nem tud társ nélkül boldog lenni, az nem jó társ, mert mindig a másik terhére lesz. Az ilyen típusú emberek jönnek össze bárkivel aki kicsit is rokonszenvezik velük.


Szerencsére bennem van annyi tartás hogy nem jövök össze akárkivel, pedig régóta egyedülálló férfi vagyok és hiányzik egy jó kapcsolat, de volt már rossz kapcsolatom is és egyáltalán nem vágyom vissza mert így sokkal felszabadultabbnak érzem magam.

2022. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Mindkettő igaz. Én pl. itthon élek, kapcsolatból költöztem haza. Ellennék így életem végéig szülőkkel, közbe néha hazahordanám a nőket. Én azt vallom ma már, hogy sokkal jobb a szingliség, az ember csak azért akar társat, mert nem akar öregként éhenhalni, hogy nem tud elsétálni a hűtőig vagy patikába. Ilyen esetekre meg jól jön a társasház ahol segítenek, és probléma megoldva.
2022. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem az, hanem nagyon is igaz. Egy lelki roncs aki mástól várja a boldogságot ami benne nincs, akinek üres a puttonya, semmit nem tud adni, az alkalmatlan a párkapcsolatra és csak tönkretenni tud másokat. Ahogy szokták mondani, energiavámpír. Leszív másokat. Szeress, ments meg, soha ne hagyj el. Na ez soha nem kéne nekem.
2022. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
De
2022. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!