Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem vagyok boldog egyedül.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, jelenleg szingli és emiatt olyan egyedül érzem magam. Sokaktól hallom hogy az egyedüllét nem feltétlenül egyenlő a magánnyal, de én mégis magányos vagyok. Volt már egy komoly kapcsolatom, de csúnya vége lett és ez sem most történt. Szóval már egy jó ideje nincs barátom. Van néhány barátnőm, viszont mindegyikőjüknek van pasija és mint pl. most hogy hétvége van, természetesen inkább velük töltik az idejüket nem pedig velem. Részben érthető, viszont én így itthon unatkozom egyedül. Próbáltam lefoglalni magamat, tanultam a jövőheti zh-kra (egyetemre járok) valamint kitakarítottam a szobámat is. Viszont így hogy ezeket a dolgokat már mind letudtam, úgy érzem nincs mit csinálnom és ilyenkor lenne jó ha lenne egy társam akihez átmehetnék, vagy ő átjönne hozzám vagy csak egyszerűen beszélnénk telefonon. Ne értsetek félre, nem csak társaságra vágyom, hanem arra is hogy szeretve legyek és hogy én is szerethessek valakit. De eddig nem jártam túl sok sikerrel az ismerkedésben... mivel nem vagyok olyan szép, se olyan vékony mint a barátnőim. Az az igazság hogy eléggé molett vagyok. Olyan Tóth Vera kategória, mielőtt lefogyott volna. Valószínűleg ez az egyik nyomós indoka annak hogy nem találok senkit. Ti mit tennétek a helyemben? :(

2023. okt. 14. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Lefogynék amennyit lehet a saját egészségem érdekében főleg 21 évesen! Aztán új barátokat szereznék, ismerkednék nemtől függetlenül, új hobbikat keresnék, amelyek társaságiak is, vagyis ott is lehet ismerkedni.
2023. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
45%

Én önfejlesztős típus vagyok, magamra fordítanám az időmet.


Mondjuk, szó se róla, az átlagos testsúly általában jóval keresettebb a férfiak körében, mint az azt meghaladó.


Emellett: férfiakkal hogy viselkedsz társaságban?

Semmi érdeklődés nincsen az irányodban?

2023. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha N tudsz ismerkedni, beszélgetni akkor hiába vagy szép, vékony kapcsolat abból nem nagyon lesz, maximum szexpartner lennél. Először is ne hidd el magadról, hogy ronda vagy. A molett nőknek is vannak társaik. De valószínűleg van bennük valami, amivel megfogták a másikat, mint.pl. bölcsek, kedvesek, jókedvűek. Ha azt sugárzod kifelé, hogy semmit/keveset érsz miért is ismerkedne veled valaki komolyan? Tedd az önérzeted rendbe és nem ártana pár kilót ledobni, mert még nagyon fiatal vagy.
2023. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Ezt nehéz megmondani. Nem vagyok túl nyomulós típus, szinte sose merek kezdeményezni. A férfiak társaságában mindig visszahúzódó vagyok, viszont ha egyikőjük esetleg tetszik, olyankor hajlamos vagyok zavarba esni. De mindig próbálom leplezni az érzéseimet, hiszen tudom hogy úgy sincsen esélyem senkinél.
2023. okt. 14. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Első mindent leírt, fogadd meg a tanácsát! Nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy minden napod négy fal között töltsd és ennyire elhanyagold magad!


Amint jobban odafigyelsz magadra, nyitsz a világ felé, szorongásod is el fog múlni és válogathatsz a férfiak közül!

2023. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, eddig hány privit kaptál?
2023. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Melyik egyetemre jársz? Biztos van ott egy csomó fiú, nyugodtan menj oda beszélgetni. Nagyon sok fiú álma, hogy egy lány lépjen elsőként. A fogyáshoz pedig kezdj el sportolni, futni, táplálkozz egészségesen stb.
2023. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Kaphatja rendesen :D

Reméljük az idiótákat hamar kiszűri :D

2023. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem biztos ám, hogy minden a testalkaton múlik.

Én férfiként leadtam 25 kilót és így sem szól hozzám a kutya sem.

Na persze ma nagyon nem mindegy, hogy az ember férfiként, vagy nőként keres.

Nagyon nem mindegy.

2023. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ez pontosan így van.

Nagyon nagyon sok lett most a férfi, és alig- alig van nő.

Így aztán a bőséges választékból csak azok a férfiak kelnek el, akik nagyon jól néznek ki.

Az átlagos, vagy arányos normális testalkat mindkét nemnél előnyös szerintem.

Ez egy picit talán könnyít a dolgon, de sok minden más is fontos.

2023. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!