Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elvagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve. Készüljek fel arra, hogy egyedül fogok maradni? Mindenki boldog a kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Lassan közeledem a 30-hoz, nincs barátom, se udvarlóm. A környezetemben vagy mindenki házas, vagy már megvolt ez eljegyzés, sok helyen már gyerek is van sőt van ahol több is. A munkahelyemen nem tudok ismerkedni, ha néha jön is olyan aki tetszik ott csillog a gyűrű az ujján. Elég csendes típus vagyok. Sokak szerinte szép, csinos vagyok,nem vagyok elhízott,megnéznek de ennyi. Kis közösségben élek, bulizni nem járok. Nagyon félek attól,hogy egyedül maradok. Azt se tudom ,hogy fogadjam el ezt,hogy készüljek fel rá. Utoljára 3 éve hívtak randira. Egyszerűen közösségi oldalon se keresnek. Kezdeményezni nem igazán tudok, ha valaki tetszik kiderül róla,hogy házas. Tényleg mindenki olyan boldog a kapcsolatában? Csak mosolygós boldog családi fotókat látok Facebookon. Lúzer lennék mert nem találtam magamnak párt, nincs aki szeressen? Sokat gondolkodom ezen, hogy vénlány maradok, az fáj, hogy nem lesz gyerekem. Kicsit az is,hogy senki sem tekint rám nőként, főleg úgy hogy sok kapcsolatban lévő nőhöz képest szebb vagyok. Nem találom a ki utat.

2021. júl. 1. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy elhidd, hogy a Facebookon látott boldogság igazi.

Ismerek olyan párt, ahol a férfi ütötte verte a nőt, a két nevelt gyereke szeme láttára. Volt már akkor egy közös gyerekük is. Erre pár hónapra rá esküvő, majd év elején bejelentik, hogy a második közös gyerek.

Onnan tudom, hogy a legnagyobb gyerek a lányom osztálytársa. Havonta jelentette be a srác, hogy költöznek.

Na erről ennyit.

2021. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezeket a gondolatokat gyorsan el kell hesegetni magad körül mert ráül az egész lényedre. Nem hiszem, hogy ezt mindenki észreveszi de sokan biztos. Ki kellene mozdulnod, valami aktív program, kikapcsolódás. Ha nincs múltbéli elnyomott dolog ami miatt képtelen vagy nyitni akkor semmi gond és csak neki kell menni a nagyvilágnak. Szerintem kisebb változtatásokkal kell kezdeni, másfele mész haza :D vicces lehet de tényleg, nem kell egyből nagyba gondolkozni. Keresni kell egy közösséget vagy vallási oldalról nézve vagy éppen egy túrázós csoport vagy amilyen az érdeklődési köröd. Csak az ismeretség útján lehet új kapcsolatot szerezni vagy valamilyen társkereső úton de ott szerintem a magad fajta értelmes nem fog normálisat találni. Csak el kell indulni aztán megy minden. F/30
2021. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem mész fel egy társkeresőre?
2021. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Az a probléma, hogy kis közösségben vagy. Társkeresőn nehezen tudom elhinni, hogy nem keresnek. Egy oka lehet ennek, a távolság. Sokan 30 éves koruk körül találják meg a párjukat. Mondanám, hogy menj el eseményekre, programokra, de ez nem garancia és számomra fárasztó is lenne. :/

Én szívesen elviszlek randizni, de csak 23 vagyok ;/

(én se nézek ki rosszul ;3)

2021. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Az az igazság ha észre is vesznek, akkor olyan férfiak akik úgymond zülőttek vagy etnikum... Voltam fent társkeresőn,1 nap alatt több mint 100-an likeoltak és rengeteg levelet kaptam, de az sem a tanult, normális réteg volt, és +20 +30 évvel idősebbek voltak és szerintem otthon van asszonykájuk. Társkeresőn sok az olyan férfi aki házas. Nekem akárki úgymond nem jó, én is igényes és tanult vagyok ezt mástól is elvárom, minden áron a falu lecsúszott alkoholistája nem kell csak, hogy legyen. Új hobbi találás, túrázás az tetszik jó ötlet köszi. Társkereső nem érdekel.
2021. júl. 1. 11:07
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Társkeresés ilyen. Gondolj bele a férfiaknak milyen rossz, akik több száz üzenetet írnak mire találnak egy értelmes nőt.


Helyedben nem zárnám ki a társkeresőt, ott is vannak normális férfiak, csak szűrj, válogasd meg ki az akit meg akarsz ismerni! Ha valaki leírás, fotó alapján szimpatikus kezdeményezz, aki nem szimpatikus, válaszolsz egy sablon szöveget, hogy köszönöd a megkeresést, de nem őt keresed. Írj igényes bemutatkozót, hogy nagyobb eséllyel vonzz be olyan férfiakat, akivel megfelelnek!


Minél több időt és energiát fektetsz a párkeresésbe, annál könnyebben találsz valakit. Kvíz, társasjáték estek illetve táncórák is remek lehetőség új embereket megismerni.

2021. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Pityergés helyett menj fel tinderre királykisasszony, ott majd válogathatsz.
2021. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Túrázos csoport? Szeretsz túrázni egyáltalán? Nem tudom miért nem jó a társkereső, esetleg más platformjai? A környezetedben nincs lehetőséged, akkor teljesen logikus, hogy azon kívűl kell probálkoznod.
2021. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Anno én is így voltam. Kisvárosban laktam, munkahelyre jártam csak szinte, ott nem is akartam ismerkedni, mert mindenki csinálta mindenkivel, a sorba meg nem akartam beállni. Közel 3 év telt el így, végül beregisztráltam egy társkeresőre, igaz nagyon féltem tőle valamiért. Kb 2 hetet voltam fent, meg is ismertem ott egy remek embert, aki ma már a férjem.

Ha csak ülsz és sírdogálsz, azzal nem leszel előrébb. Senki nem fogja az ajtót rádtörni, hogy na ő mától a pasid lesz és kész.

Nincs semmi baj a társkeresővel, nem hiszem el, hogy 100 levélből 1 sem volt normális. Nekem is marha sokan írtak, meg is lepődtem, tény, ebből sok selejt volt, még ha csúnyán is hangzik. Pl.: megadtam, hogy gyerek kizáró ok, erre javarészt gyerekes apukák írtak. De nem adtam fel. Így nem lesz senkid. Ez se jó, az se jó, amaz se jó. Akkor maradj egyedül, csak akkor ne keseregj.

2021. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%

Ha már az incelek ellen ennyire fellépnek, vizsgálhatnák azt is, hogy ezeket a provokatív kérdéseket tuti nem nők írják ki.


És hogy engem miért zavar? Csak azért, mert egy hatalmas nagy HAZUGSÁG göbbels-i propagandával való terjesztése.


Kiírnak napi 1-2 ilyen kérdést, hogy xy (személyleírás alapján nem csúnya) nő vagyok, az írásából az is sugárzik, hogy tud helyesen írni meg valószínűleg nem fogja beköltöztetni a férfihoz a kiccsaládot, ezzel az olvasókban, akik nem válaszolnak, de jóval többen vannak azt a képet festve, hogy mennyi szingli nő van aki nem talál párt.


Közben meg a valóság, hogy ezek a nők vagy NEM IS AKARNAK ISMERKEDNI, vagy a tökéletest keresik. Esetleg simán trollok.

2021. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!