Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova érdemes egyedül menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes egyedül menni szilveszterkor, ha az embernek nincsenek barátai, kapcsolata?

Figyelt kérdés
Milyen helyeken van rá esély, hogy nem csak párokba botlom, amik mégsem neccesek akkor sem,ha egyedül vagyok lány létemre? Főként Debrecenben, Budapesten érdekelnének ilyen helyek.
2019. dec. 23. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Sztem inkább filmezz otthon, ha nincs kivel lenned. Csak azért mert szilveszter van és "jajj, új év", még nem kötelező kimozdulni, bulizni.
2019. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőkkel valahová? Vagy a családdal.
2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is így vagyok, sosem szoktam bulizni, szilveszterkor sem, meg nyilván nincs is kivel. A legjobb otthon maradni. Alig várom, hogy vége legyen a sok borzalmas robbantgatásnak és felhajtásnak. A legjobb az egészben a másnapi csend. Fogalmam sincs, sosem értettem, hogy mi a fenét ünnepelnek az emberek azon, hogy véget ért egy év. Nekem az idő múlását juttatja az eszembe, hogy mennyire rohan, és nem lehet megállítani.
2019. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A pitsába. :)
2019. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem muszáj kiélezni a szilveszterre, azért így írtam ki, mert ez a legközelebbi"alkalom" ahol talán több a lehetőség, mint egy átlag napon..


De egy átlagos hétköznap például, milyen helyre érdemes menni?

2019. dec. 24. 00:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedés céljából?
2019. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elég sok barátom van, bulizni is szeretek, de a szilveszteri kötelező bulizástól én is rosszul vagyok. Tavaly nem is volt kedvem menni sehová, idén is egy kis házibuli lesz nagyon szűk baráti körrel.


Amúgy ismerkedés céljából valami táncház, retro buli, bálszerűséget tudok mondani. Itt van esély rá, hogy nem csak atomrészeg arcokba futsz bele. Amúgy csak van valami közeli ismerősöd, régi osztályárs, unokatesó, mit tudom én?

2019. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, sehova nem tud az ember elmenni úgy egyedül, hogy jól is érezze magát és ne csak egy magában tengjen-lengjen unatkozva.... Úgyhogy emiatt én is mindig egyedül töltöm az ilyen estéket, meg amúgy alapból emiatt nem járok kb. sehova. A családommal sehova nem lehet elmenni, ők nem olyan típusok és igazság szerint nem is vagyunk annyira jóban, plusz elég nagy korkülönbség van köztem és a rokonok között, mert késői gyerek vagyok. A barátnőmnek mind van párkapcsolata, ők mindig velük vannak. Szóval nekem így jó formán nem marad senki. Egyedül fiatal lányként meg nem fogok menni éjszakázni, mert veszélyes vagy éppenséggel halál unalmas.
2019. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Barátnőid soha nem csinálnak "csajos estét"? Mondjuk egy idő után, pl. ha kikerülsz középiskolából, egyetemről, valóban nehezebb lehet új barátokat találni. Ilyen szempontból szerencsésnek tartom magam, hogy a legközelebbi barátaimat óvoda óta ismerem és azóta kitart a barátság.


Menjetek ketten a kérdezővel valahová, és meg is oldódott a probléma. :D

Egyébként pár éve egyik csaj szervezett egy gyakoris szilvesztert. De nem lett belőle semmi, mert azt mondta mikor ráírt a lányokra, akik elmondásuk szerint nagyon akartak már menni bulizni valakivel, végül csak a kifogásokat keresték, mikor oda jutott a dolog, hogy lett volna kivel menniük.

2019. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az idő múlását juttatja az eszembe, hogy mennyire rohan, és nem lehet megállítani.


Nekem is, és mivel már 35 vagyok, egyre jobban fáj. hogy se barátnőm, de az évek száma eggyel nőtt. Kegyetlen az élet.

2019. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!