Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova érdemes egyedül menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes egyedül menni szilveszterkor, ha az embernek nincsenek barátai, kapcsolata?

Figyelt kérdés
Milyen helyeken van rá esély, hogy nem csak párokba botlom, amik mégsem neccesek akkor sem,ha egyedül vagyok lány létemre? Főként Debrecenben, Budapesten érdekelnének ilyen helyek.
2019. dec. 23. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na ez az, én meg már 39 éves vagyok, és eleve nagyon érzékeny is vagyok a nagy zajokra és a tömegre. Már az zavar nagyon, ahogy írtam, hogy itt a környéken majd robbantgatnak szinte egész nap, és örülök, ha a szokásos sétámat meg tudom tenni. Hogyha nagyon vergődnek, akkor kénytelen leszek itthon maradni. Még ha hosszabb ideig csend is van, de egy váratlan robbanás meg durranás ki tud készíteni. Néhány hülye még most karácsonykor is durrantott itt a közelben. Emiatt utálom a heves viharokat is az égdörgések miatt. Aztán erre még rájön az említett nyomasztó időmúlás. Emellett mutatják a tévében az ünneplő tömegeket, hát ha nekem teszem azt telitalálatom lenne a lottón, még akkor sem ünnepelnék így, mert teljesen más vagyok.


Hát igen, nekünk ezek a problémáink, másnak meg az, hogy nincs kivel meg hol szórakozni.

2019. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer az ország másik végén töltöttem a karácsonyt és a szilvesztert, egyedül. Elmentem kirándulni egyik-másik nap. A városban volt erdő, ott kilátó, kolostor, stb. Egyik nap ezt néztem meg, a másiknap a másikat. Nem zavart, hogy voltak körülöttem más kirándulók, gyerekkel, fiatalok együtt én meg egyedül sétálgattam. Így alakult, kimozdultam, késő délutánra el is fáradtam. Elővettem a térképet, hogy mi is van a városban, akkor laktam ott 1 hónapja, legalább kimozdultam. Aztán 30-án felültem a távolsági buszra, elbuszoztam a szomszéd településre, ott is volt látnivaló, aztán délután vissza. Igaz, hogy alig beszéltem azokon a napokon, de nagyon nem zavart. A munkahelyen a kollégáim mondták, hogy hihetetlen, merre jártam, ők már ott laknak x éve, de nem voltak egyik helyen sem.

A kiránduláshoz még az fontos, hogy itthon kb. akkor voltam erdőben, amikor 10 éves voltam, utána sem vágytam a kullancsok miatt. Aztán télen meg nem bírtam kijönni onnan... :) A kolostorba nem mentem be, elég volt kívülről látnom az épületet.

Kedves Kérdező:

Biztos van Debrecenben, Budapesten olyan hely, ahol nem voltál még, azért, mert, menj el oda!

2019. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!