Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elvagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve. Készüljek fel arra, hogy egyedül fogok maradni? Mindenki boldog a kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Lassan közeledem a 30-hoz, nincs barátom, se udvarlóm. A környezetemben vagy mindenki házas, vagy már megvolt ez eljegyzés, sok helyen már gyerek is van sőt van ahol több is. A munkahelyemen nem tudok ismerkedni, ha néha jön is olyan aki tetszik ott csillog a gyűrű az ujján. Elég csendes típus vagyok. Sokak szerinte szép, csinos vagyok,nem vagyok elhízott,megnéznek de ennyi. Kis közösségben élek, bulizni nem járok. Nagyon félek attól,hogy egyedül maradok. Azt se tudom ,hogy fogadjam el ezt,hogy készüljek fel rá. Utoljára 3 éve hívtak randira. Egyszerűen közösségi oldalon se keresnek. Kezdeményezni nem igazán tudok, ha valaki tetszik kiderül róla,hogy házas. Tényleg mindenki olyan boldog a kapcsolatában? Csak mosolygós boldog családi fotókat látok Facebookon. Lúzer lennék mert nem találtam magamnak párt, nincs aki szeressen? Sokat gondolkodom ezen, hogy vénlány maradok, az fáj, hogy nem lesz gyerekem. Kicsit az is,hogy senki sem tekint rám nőként, főleg úgy hogy sok kapcsolatban lévő nőhöz képest szebb vagyok. Nem találom a ki utat.

2021. júl. 1. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%

"jaj segítség, hol ismerkedjek? egyedül halok meg?"


tinder kizárva, társkereső kizárva, facebook kizárva

udvarlók hát vannak, de nem tetszenek, mert roma mind

2021. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező

Kérlek ne higyj a Facebooknak és társaságnak

A 80%a kamu

Saját húgom a példa…facen ől a tökéletes család. Ide megyek nyaralni úgy imádlak stb…férje éves óta csalja húgom tud róla. Eltekint mellette


Nehéz part találni sajnos,nekem van egy kislányom így meg nehezebb

De ne add fel,hidd el ha eljön az idő találsz párt,addig is élvezd ki hogy szingli vagy menj bulizni szórakozni 😊

2021. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

10


Nem kamu, nekem van ilyen barátnőm.

Én is voltam 20-as éveim elején éveken át egyedül. Megkaptam, hogy nem akarok ismerkedni, meg, hogy ott vannak az orrom előtt a pasik tömkelegével. Csak más kérdés, hogy akiket ti normális, korrekt férfinak tartotok, azok helyett inkább az örök magányt választottam volna. :D A többségetek képtelen belőni a szintjét.


Ha valaki őszinte, és potenciálisan életre szóló kapcsolatot, szerelmet akar, és mellé nincs a béka segge alatt az intelligenciája, az válogat, akár férfi, akár nő.

2021. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem troll, sem királykisasszony nem értem miért rajtam kell levezetni a problémáitokat. Segítséget kértem nyilván ha ezen az oldalon kérek segítséget a helyzetem nem túl fényes. Nem mondtam ,hogy a Facebookot vagy az instagramot elvetem azt írtam ott se keresnek meg férfiak. Pedig itt mindig azt írják minden nőnek folyamatosan jön napi több udvarlos levél hát nekem egy sem. Írtam, hogy a társkereső oldalak az volt a problémám, hogy +20 évvel idősebb férfiak kerestek akinek valószínű van felesége és gyerekei. A környékről több nős pasi fent van, Facebookon meg vigyorognak a családi fotón. Én meg szerető nem leszek. Ez nem rinyálás hanem reális gondolkodás, én sem szeretném ha férjem lenne és egy 3. bele szólna. Köszönöm szépen azoknak akik segítő szándékkal írtak. Gondolom csak kitalálom, jó, hogy te jobban tudod ...pl egyik nap a buszon megtetszettem a roma srácnak. Hétvégén bicikliztem és akkor is a roma csávó kiabált utánam de nyilván csak kitalálom.... Itt egyes nőgyülölő férfiak szerint minden nőnek bekellene érni egy lecsúszott drogos alkoholistával vagy anyuci fiával. 30-hoz közeledve sajnos a normálisak elkeltek azért is vagyok kétségbe esve. Mégegyszer köszönöm azoknak akik normális válaszokat írtak. Meg fogadok pár dolgot.
2021. júl. 1. 12:19
 15/21 anonim ***** válasza:
9%

Azta, ehhez már életképtelennek kell lenni, hogy nőként egyedül maradj. Gyáva vagy, szociálisan alulfejlett anyuci kicsi lánya. Sok önismeret, fejlődés és tanulás vár még rád.

Oda vagy láncolva a faluhoz, vagy miért nem mersz lépni? Annyira tanult és szép sem lehetsz, mert akkor hasonló körökben mozognál, nem pedig a buta romák között. Kapd össze magad mert már nem vagy fiatal.

2021. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok 20 évvel idősebb, nem vagyok etnikum tagja, ám sajnos annyira nem vagyok okos sem. Viszont ugyanúgy magányos vagyok, mint te. Csinálhatnánk együtt valamit. 30/F
2021. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 VincentLaw ***** válasza:

Nekem csak egy olyan kérdésem van, hogy a topik megnyitása után mennyi privátot kaptál? Ha publikos ez az információ. Csak kíváncsi vagyok, mert gondolom kaptál.

Azokkal való ismerkedés nem lenne opció?

2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
3 ember írt privátban tanácsot.
2021. júl. 1. 13:16
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz?
2021. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Ne foglalkozz a negatív kommentekkel

Mindenki kap ilyen rossz hozzászólást

Megértem h bánt,engem is bánt h egyedül vagyok.

Mindenkiből kijön egyszer h beparázik az egyedülléttől

2021. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!