Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elvagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve. Készüljek fel arra, hogy egyedül fogok maradni? Mindenki boldog a kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Lassan közeledem a 30-hoz, nincs barátom, se udvarlóm. A környezetemben vagy mindenki házas, vagy már megvolt ez eljegyzés, sok helyen már gyerek is van sőt van ahol több is. A munkahelyemen nem tudok ismerkedni, ha néha jön is olyan aki tetszik ott csillog a gyűrű az ujján. Elég csendes típus vagyok. Sokak szerinte szép, csinos vagyok,nem vagyok elhízott,megnéznek de ennyi. Kis közösségben élek, bulizni nem járok. Nagyon félek attól,hogy egyedül maradok. Azt se tudom ,hogy fogadjam el ezt,hogy készüljek fel rá. Utoljára 3 éve hívtak randira. Egyszerűen közösségi oldalon se keresnek. Kezdeményezni nem igazán tudok, ha valaki tetszik kiderül róla,hogy házas. Tényleg mindenki olyan boldog a kapcsolatában? Csak mosolygós boldog családi fotókat látok Facebookon. Lúzer lennék mert nem találtam magamnak párt, nincs aki szeressen? Sokat gondolkodom ezen, hogy vénlány maradok, az fáj, hogy nem lesz gyerekem. Kicsit az is,hogy senki sem tekint rám nőként, főleg úgy hogy sok kapcsolatban lévő nőhöz képest szebb vagyok. Nem találom a ki utat.

2021. júl. 1. 10:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ne legyél szomorú, randizz velem! 6 órára bannoltak, de igyekszem összehozni egy incel találkozót
2021. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!