Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan építhetném még magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építhetném még magam? Hogyan legyek boldog egyedül?

Figyelt kérdés

Eddig 1 kapcsolatom volt, az nagyon sokáig tartott, együtt nőttünk fel. Tavaly lett vége.

Volt egy ismerkedős időszakom azóta, de nem szimpatizálok a netes társkereséssel. Szóval hónapok óta "csak úgy" vagyok, élem az életem, próbálom kihozni belőle a maximumot. Sok mozgás, program, kisebb célok (pl fogyás, izmosodas, ami szépen is halad)

Azt mondják, nem szabad görcsösen párra vágyni, nade hogy ölhetném ki magamból ezt az érzést? Nem ismerkedem "direkt", odáig rendben van, de csak szeretnék egy társat, ez az érzés nem múlik. Én csak várom, hogy megszokjam a szingli életet, de nem megy. Nem sokszor unatkozom, de mégis magányosnak érzem magam, ha értitek. És azt vettem észre magamon, hogy mióta szingli vagyok, egyedül élek, azóta akaratlanul is zárkózottabb lettem, meg csendesebb. Míg kapcsolatban voltam, azért láttam 1-2 emberen, hogy nyitottak lettek volna irányomba, most viszont mintha átnéznének rajtam, ami valószínűleg amiatt is lehet, hogy a kisugárzásomra is hatással lehet, hogy nem vagyok teljesen boldog egyedül.

Szerintetek mivel tudnám még fejleszteni magam? Elsőkörben nem egy új párt szeretnék görcsösen keresni, hanem egyedül boldogabbnak lenni, ezáltal azt sugározni a külvilág felé is, hogy érdemes nyitni felém. Tehát inkább bevonzani szeretnék valakit, hogy jöjjön "magától" a dolog.

Esetleg valami tipp, amivel még dolgozhatnék magamon, hogy egyedül is teljesnek érezzem magam, meg az életem?


2021. júl. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha olyan beállítottsàgú vagy mint én ,hogy akkor vagy teljes hogy ha szerethetsz valakit ,akkor egyedül soha nem fogsz tudni igazàn boldog lenni.

Nem lehet kiölni sehogysem belőlünk mert ez a lételemünk,sokszor enélkül csak félemberek vagyunk .

2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nőként csak várni kell, férfiként meg vagy halálra tepersz mindenféle liba után, vagy reménytelenül egyedül maradsz, bár ha tepersz is egyedül maradhatsz, nemtől függetlenül.

Egyedül nem lehetsz boldog ha eddig sem érezted úgy jól magad, ezt csak az a néhány itteni hülyegyerek mondja akinek mindennapra pár jut ha úgy tetszik neki, aztán ossza az észt hogy egyedül milyen jó. Ők már csak tudják

2021. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2

* osztja

2021. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, amiket írtál, szerintem előbb-utóbb lesz valakid, remélem, előbb.


Te fiatal vagy, én meg már nem, így még sokkal nehezebb. Nevezhetjük társfüggőségnek vagy bárminek, már nem érdekel. Én nem tudok lemondani arról, hogy társam legyen. Hiába tudom ésszel, hogy nem valószínű, hogy lesz (hosszú), de nem tudom ezt elengedni.


Na de a lényeg az, hogy a fiataloknak jól alakuljon, úh. drukkolok nagyon. És tippem nincs, de gondolkozni fogok.

2021. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem boldog akkor lehetsz, ha másokon segítesz. Vagy hátrányos helyzetű gyerekeken (egyik barátom ilyen gyerekeket korrepetál) vagy menhelyen vagy fogalmam sincs, mi jön még szóba. Hétvégén gondolom van sok szabadidőd. Nem tudom, van-e ilyen oldal, ahol összeszedik az ilyen lehetőségeket.

4-es voltam

2021. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a soraidból akkor szociális életed sem igazán van jelenleg, így tök érthető, hogy magányosnak érzed magad és egy társ hiánya így még ez fájóbb tud lenni. Én első körben arra gyúrnék rá a helyedben, a baráti kapcsolatok, szociális élet sok mindent tudna pótolni, ami hiányzik egy párkapcsolattól, ha nem is mindent.


Emellett ha el tudod képzelni, akár kötetlenebb szexkapcsolatban, barátság extrákkal jellegű kapcsolatban is érdemes lehet elgondolkodnod. Ha éretten és korrekten állnak egymáshoz a felek tök pozitív dolog tud lenni. Én miközben vágytam egy igazi kapcsolatra kiegyensúlyozottabbnak éreztem magam tőle, hogy van akitől heti egy éjszakára megkapom a gyengédséget és dobott valamennyit a kisugárzásomon, nőiességemen is szerintem.

A hozzáállásod teljesen jónak tűnik, hogy teszel magadért, keresed a fejlődési lehetőséget, hogy hogyan érezhetnéd jobban magad és nem akarsz görcsösen egy kapcsolatot, ha az nem olyan, mint amilyet elképzelted. Ezzel a mentalitással biztosan eljön majd amire vágysz. :) Bár hozzáteszem, akkor is ismerkedni kell, ha nem kifejezetten pártalálás a célod, mert valószínűleg úgy tudod megismerni a párod, hogy egy lesz a sok új ismerős közül. Főleg, hogy online nem ismerkedsz, amit meg tudok érteni. Nem jött át a leírásodból, hogy férfi vagy nő vagy-e, de férfiként ez még inkább igaz, hogy nem érdemes várni, hogy betoppan majd. Szerintem legalábbis.

2021. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Barátaim vannak, elég sok évesek + 1-2 új kollégával is bővült a kör az utóbbi időben. Úgyhogy a társasági élettel szerencsére nincs gond, "csak" a párkapcsolati kérdéssel. :)
2021. júl. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!