Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz egyedül beülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egyedül beülni valahova?

Figyelt kérdés

Van esélyem arra, hogy ha véletlenül megtetszem valakinek, odajön ismerkedni? Eddig mindig akkor szólítottak le, ha egyedül voltam (barátnőim mosdóban voltak vagy ismerőseikkel találkoztak stb.)

Nem feltétlen a pasizás a célom, csak szeretnék kimozdulni és nincs kivel, de azért jó lenne így megismerkedni valakivel.


2021. jún. 26. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz egyáltalán.

Ha valaki megtetszik és szintén egyedül van, akkor még te is próbálkozhatsz.

2021. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként rendszeresen egyedül megyek ide-oda. Mert a barátaim vagy családosak, vagy lusták, vagy nem szeretik azt a zenét mint én, vagy pénzük nincs rá. Pl futni, túrázni, koncertre, stb.. Még engem is szólított le nő így, igaz nem lett belőle semmi, de jól esett. Pedig aztán nem vagyok egy matyóhímzés, szóval neked is simán lehet sikered. Illetve legutóbb bohemian betyarson pultnál sorbanállás közben összehaverkodtam egy velem egyidős, 30 körüli párral párral és tökjót buliztunk együtt.


Szóval hajrá!

2021. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szingli nő vagyok, és be szoktam ülni egyedül helyekre időnként, mivel nem nagyon van kivel. Szerintem egyáltalán nem gáz :)


Magamon kívül amúgy másokat is szoktam látni egyedül üldögélni. Mondjuk ez inkább kávézókra, cukrászdákra jellemző, a bulizós helyeken inkább csapatban ülnek az emberek. De sztem oda is nyugodtan menj be egyedül és érezd jól magad. Az igénytelenebb helyeken viszont lehet, hogy inkább gázos alakok fognak megkörnyékezni, ha látják, hogy ott ülsz egyedül nőként. Szóval azt annyira nem ajánlom.

2021. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog, szerintem. Mostanában szoktam rá, nem mentem el eddig kávézóba vagy sörözni egyedül, aztán igazából mégis.. mi a francért nem? :D mostanában kezdtem el járni, élvezem. Van amikor csak úgy nézem a környezetet vagy a telefonomon olvasgatok, de hallottam mögöttem német turistákat is a kávézóban, ugyan nem akartam hallgatozni, csupán már rengeteg év után, hogy tanultam németül, tudatosan elkezdtem figyelni a beszédükre és rájöttem arra, hogy semmit nem értek belőle :DD. Összességében és élvezem.


F/22

2021. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zol56 ***** válasza:
100%

Egyaltalán nem gáz. Sok baratom volt és van. En például moziba szerettem egyedül járni. Néha jó ha cdak egyedül vagy.


Ha ismerkedni akarsz akkor is jó ha egyedül mész.

2021. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én szinte mindig egyedül megyek. Néha leszólít 1-1 pasi, de nem sok köszönet van benne.
2021. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is bíztatnálak arra, hogy ebben semmi ciki nincs, hajrá :)


Én elvált nő, anya vagyok és tudod néha az is nagyon jól tud esni, hogy csak úgy beülök a Frei-be egy kávéra.

Pont gondolkodtam azon a napokban (gyerek edzőtáborban, így “szingliben” vagyok)- hogy akár egy moziba is szívesen elmennék, csak nem találtam épp izgalmasnak ígérkező filmet.


Könyvtárba is szoktam egyedül járni, enni is néha alakul úgy, hogy beülök (azért be kell vallanom: egy fine dining-ba azért nem, de egy plázában vagy gyorsétteremben vagy egy egyszerűbb menüs/gyrosos stb. helyen nincs ebben semmi).

Sokszor hétközben is, este felé, amikor pl van 1-2 órám, vásárlás után néha még egy sütire is bátran beülök egy cukrászdába, míg pl vége a gyerek edzésének.


...lehet ismerkedni akár ilyen szituációkban is. Hozzám is lépett már oda valaki és az itteni hiedelemmel ellentétben a legtöbb férfi nem baltásgyilkosos-inceles-beteges szexualitású zaklató és a legtöbb nő sem lejárt szavatosságú szemétrevaló :D


Kapd össze magad koraeste, elő egy lenge, csinos nyári ruhát, szép szandált, lehelletnyi sminket és hajrá.

N43

2021. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen társaságom akivel mehetnék, pedig annyira vágynék rá. A hétvégék a legrosszabbak. Viszont én annyira kellemetlennek érzem ha egyedül kell beülni valahová, vagy akár egy koncertre. Irigykedem azokra, akiknek sikerült barátságokat kialakítani közös érdeklődéssel- minden tiszteletem, ha ti egyedül is jól érzitek magatokat és nem szorongással telik az egyedül töltött idő.
2021. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!