Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egyedül elmenni bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül elmenni bulizni vagy csak beülni valahova este? 21/L

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok ha láttok egy lányt, hogy egyedül van? Sajnos nincs aki eljöjjön velem, de nem tudok már itthon ülni :/
2017. júl. 21. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha pécsi vagy, jöhetsz velünk (kisebb társaság F-N vegyesen, 21-34 éves korig).
2017. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hat szerintem vagyunk igy ezzel egy paran, egyaltalan nem ciki

F

2017. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Menjünk el együtt...😊 Khmmm...nem az.
2017. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Azt gondolom, hogy felelőtlen. Ebben a mai világban egy nőnek egyedül elmenni a sötétben, vagy akár bulizni felelőtlenség. Nem biztonságos, főleg, ha az utad egy kies utcán is átvezet késő este.

Legyen nálad gázspré vagy valami, hogy ha esetleg valami történne, akkor a kiabáláson kívül mást is be tudj vetni.


Egyébként nem ciki, ha tudsz egyedül is szórakozni. Vigyázz magadra.

2017. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Gyere necc partyba, ott leszünk.:D
2017. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a kísérő hős lovagok !!
2017. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, és nem tartom cikinek.
2017. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam. Bár ha kimennék a városba(kisváros) tuti félóra alatt találkoznék valami régi arcokkal. De ez az egyedül elindulás elrémiszt és szokatlan mert hát ugy megvolt szokva hogy együtt elindulunk és bevesszük a várost de hát az összes barátnőmnek lekellet fialni 21 évesen -.-

Még nem gyűjtöttem erőt egyedül elindulni de ha heves megyei vagy környéki vagy szivesen leszek az ivótársnöd🍸

2017. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem az. Csak tényezők miatt alakult így helyzetedben.


Írj rám s akár együtt is mehetnénk valahova.

2017. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem, de tényleg nem minden helyre biztonságos így menni. Kulturált helyre beülni szerintem teljesen rendben van, de egy diszkó tele részegekkel nem biztonságos. Persze függ környéktől, várostól is.
2017. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!