Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egyedül elmenni bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül elmenni bulizni vagy csak beülni valahova este? 21/L

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok ha láttok egy lányt, hogy egyedül van? Sajnos nincs aki eljöjjön velem, de nem tudok már itthon ülni :/
2017. júl. 21. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki én voltam már egy párszor egyedül és a megfelelő italmennyiség után elvoltam mint a befőtt;) Mondjuk lányként a mai világban lehet necces egyedül mászkálni...
2017. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14 és 17 éves korom között egyedül jártam a koncerteket. Imádtam. Teljesen szabad voltam, senkihez sem kellett alkalmazkodnom, és eszembe se jutott, hogy ez ciki lenne. Egyáltalán nem érdekelt, ki mit gondol erről. Anyukámmal meg tudtam beszélni, és csak ez számított. Ismerkedni is könnyebb úgy, ha nem fürtökben vagyunk mi csajok. Aztán rám talált egy fiú, aki a barátom, majd a férjem lett.
2017. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem számít, lány-e valaki vagy nem. Ha nem gyakorolnék kung fu-t nappal is városközepén is megfontolnám minden lépésemet. Ti emberek oly felelőtlenek vagytok.
2017. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi emberek? Te mi vagy Vixen, földönkívüli? :)
2017. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki, csak nem biztos, hogy találsz valakit akivel lehet beszélgetni vagy ilyesmi.

Mármint persze jó az egyedüllét is, szabadon bulizni, de egész este egyedül, én néha rossz döntésnek érzem, hogy úgy mentem el.

Ezzel ellentétben néha sokkal jobban kijöttem másokkal, és éreztem jól magam, mint amikor barátnőkkel együtt mentünk. Egyszerűbb volt ismerkedni

2017. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is egyedül kezdtem el bulizni járni.

Viszont azóta már meg van hozzá a társaság.

2017. júl. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szereted a goát?

Ha budapesti vagy akkor gyere az Under Budapestbe :)

2017. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sokáig úgy gondoltam, hogy ciki elmenni ide-oda, ha nincs barátnőm, meg milyen már egyedül beülni valahova.


Aztán rájöttem, hogy miért ne? Mennyi mindent kihagyok csak azért, mert éppen egyedül vagyok, és az egyedüllét nem egyenlő a lakás-rabsággal.


Manapság szinte bármibe belevágok egyedül, beülök egy etterembe vacsorázni, utazók, elmegyek moziba vagy színházba, meghallgatok egy koncertet. És ha valaki szerint ciki? Na és

2017. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is egyedűé szoktam menni, kicsit később kell odaérni mint ha társasággal lennél. PL discoban éjfél előtt nem igen van tánc addig a társaságok is csak lézengenek! Utána el lehet vegyűlni a tömegben! Azt látom, hogy idegen lányok is szívesen táncolnak egymással!

Ami mindenképp előnye a dolognak, nem kell társaság kellemetlen tagjaival foglalkozni. Pl van valaki aki ha néha vezet akkor hamar rájön a hazamehetnék,ha meg nem vezet iszik, akkor nehezen indul haza.

Hátrány, triplán kell vigyázni magadra!

2017. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!