Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki egyedül beülni valahova?

Ciki egyedül beülni valahova?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok és szívesen felfedezném a várost,de nem gáz egyedül beülni egy kávézóba vagy más ilyen helyre ahova az emberek általában társaságban járnak? Nem sok barátom van,akik vannak ők nem szívesen mozdulnak ki vagy épp soha nem érnek rá.
2018. márc. 20. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor az ha te annak érzed hidd el más nem fog foglalkozni vele .
2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én rengeteg ilyet látok, hogy pl. kajaidőben kiugranak a dolgozók 1-1 kávéra egyedül. Vagy amikor tanulni beülnek a diákok a laptopjukkal teázni egyenként.
2018. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

dehogy ciki, sok embert latok egyedul ilyen helyeken es nem gondolok semmit max hogy csak egy kis nyugira vagynak

menj nyugodtan

2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. márc. 20. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem ciki. Én nőként is szoktam kávézóba beülni egyedül, mert szeretem csak úgy nézni az embereket, vagy olvasni egy jó tea mellett. Kétszer volt olyan érzésem, hogy lesajnálnak jegyvásárláskor, egy jazzkoncerten ill. moziban fordult elő. Többször, hangsúlyosan kérdezte a pénztáros, hogy biztosan csak egyet szeretnék-e. Mosolyogva válaszoltam, engem nem zavart, hogy mit gondol rólam.
2018. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, nagyon nem az. Néha egyedül a legjobb felfedezni valami újat :D
2018. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Én is ha intézek valamit, megyek ide oda és innék egy kávét beülök, vagy enni is lehet. Nyugaton is láttam ezt, reggel beülnek valahova reggelizni, de olyankor mindenki többnyire a maga idelyében és útján közlekedik ezért egyedül.
2018. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:
*idejében :D
2018. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem csak te leszel egyedül. Szerintem tök jó dolog, hogy felfedezed a várost, én is szívesen csinálnám. :D
2018. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
engem soha nem zavart! annyi jófej ismerősöm lett így, rengeteg helyen jártam! hajrá indulj..élj.. egy barátnőm Indiáig meg sem állt..egyedűl..stoppal..
2018. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!