Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek szerint miért gáz...

Egyesek szerint miért gáz egyedül menni valahova?

Figyelt kérdés

Vannak akik jobban szeretnek egyedül menni valahova, így pl direkt így szerveznek utazást maguknak.

Ezen felbuzdulva én is elkezdtem egyedül eljárni (azért mert nincsenek barátaim). Egyszer mikor sétáltam haza összefutottam egy ismerősömmel. Kérdezi hol voltam, válaszoltam rá. Erre azt mondja, kivel voltál, nemtán egyedül?

Mindezt úgy hogy még elszégyelltem magam.


Ennyire ciki egyedül eljárni?

Egyébként éjszakai kertmoziban voltam. Szerintem ez jó program egyedül is. Nem egy diszkóban üldögéltem egyedül.


Velem van baj, vagy az ismerősöm volt bunkó?


2017. okt. 29. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj. :) Semmi köze az életednek, oda mész ahova akarsz, akár egyedül akár társasággal.

Én most tervezek belevágni egyedül az elmászkálásba. Ne érezd kínosnak, mert nem az, csak az emberek megszokták, hogy mindig kell valaki melléjük.

2017. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl. ilyen programokra nem szeretek egyedül menni, mert nem kikapcsolódás, nem élmény úgy, hogy nincs ott kivel megosztani. Az ember alapvetően egy társas lény, szóval emiatt lehet fura, ha valaki egymagában jár-kel mindenfelé.

Viszont mind másmilyenek vagyunk, ha valaki így is jól érzi magát, akkor egészségére, az bunkóság, hogy valaki erre megjegyzést tesz.

2017. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak társfüggő emberek akik a wc-re sem mernek egyedül kimenni,meg vannak akik egyedül is nagyon jól elvannak sőt úgy vannak el igazán. Na ez a két csoport nem nagyon érti a másikat, mégis csak a társfüggő tesz megjegyzést a másikra. Azért ez érdekes..


De az is lehet hogy ismerkedni akar veled és így ellenőrzi le hogy szabad préda vagy :D

2017. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak van akinek az a normális ha mindenhova ismerőssel, baráttal mászkál. Szórakozó helyre én se mennék egyedül, de mozi, séta, kiállítás simán belefér. Nem volt bunkó szerintem az ismerősöd, csak furcsálta a helyzetet. Nem kell vele törődni. Inkább menj egyedül programokra, mint hogy otthon ücsörögj egyfolytában.
2017. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár nekem vannak barátaim, tehát lenne társaságom bármihez, de én kifejezetten szeretek egyedül elmenni kirándulni, koncertre, stb., kicsit ilyen magányos farkas típus vagyok.

Rám is furcsán néznek sokszor emiatt, de nem nagyon foglalkozok vele :D

2017. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!