Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már 30-35 éves korra sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már 30-35 éves korra sokan kiégnek és egyedül maradnak, vagy esetleg megalkusznak és boldog életet hazudnak maguknak is?

Figyelt kérdés
Ti ismertek ilyeneket?

2020. dec. 16. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek, mert fiatalabb korosztály vagyok és az idősebb ismerőseim mind egyértelműen jó kapcsolatban vannak, de sajnos tagadhatatlanul vannak bőven ilyenek, akik inkább csak azért is összejönnek valakivel, akkor is, ha ennek nincs vonzalmi alapja.
2020. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És melyik a becsülendőbb?


Ha valaki inkább egyedül van ekkor, mert nem akar hazugságban élni, vagy az utóbbi?


Merg ugye aki 30 körül egyedül van, arra rámondják, hogy biztos valami nagy gáz van vele...

2020. dec. 16. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen...nagyon szeretnek az emberek általánosítani....


De ugyanúgy ahogy szakítanak 30 év alatt ugyanúgy szakítanak 30 év felett is.


Ez kb úgy hangzik az emberek szájából mintha azt mondanák, hogy ha 30-asok vagytok x éve együtt akkor maradjatok együtt még ha pocsék akkor is....

2020. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Ilyenkor esnek panikba hogy hàz, hazassag meg csalàd kell. Es mennek sorban ezek. Aztàn a megcsalàsok meg vàlàs.


Szerintem mai nap is nyom mindenkit a tarsadalmi elváràsok.

2020. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek:

Ha engem kérdezel, a szingliség mindig jobb, mint egy rossz kapcsolat.

2020. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit mond. Kényszerből, meg nem szabad házasodni. Elmúltam 30, még nem vagyok házas. Baromira nem is érdekel, hogy erről kinek mi a véleménye. Nyilván nem így terveztem az életem, de csak azért nem fogok hozzá menni valakihez, hogy x,y ne szóljon meg...
2020. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

30 vagyok, de inkább vagyok szingli mint valami kényszerkapcsolat. Ha szembejön egy nő akit tényleg akarok és ő is engem, akkor persze szívesen belemegyek egy kapcsolatba.


Kényszerkapcsolat, kirakat kamu párkapcsolat viszont nem kell.

2020. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.Én 46 voltam,mikor váltam.Nem gáz,mert csupán azért nem kell valakivel maradnod,hogy a szomszédnéni,a postás,a kollégáid stb veled kapcsolatos véleménye,miszerint te egy jó férj vagy,nehogy sérüljön!!

Aztán az sem volt gáz,mikor úgy döntöttem,hogy nem kell mégegyszer kolonc a hátamra.

Majd később az sem volt gáz,amikor 47 évesen úgy éreztem,hogy mégsem jó egyedül,és társat kerestem, találtam.

Ne mások után menj,nem vagy te birka.Hallgass magadra,es xard le az okoskodókat.Ők nem tudják"mert ők nem te vagy.

2020. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!