Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi betegség miatt kövér az is örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Lőtéri kutyát nem érdekli ha nem tehet róla? Mindegy miért elhízott, onnantól kezdve a vékony, sportos és átlag testalkatú nőknél esélye nincs ?


Lányok mit üzentek a kövér srácoknak? Boldog magányos életet?


2020. dec. 9. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Kövér lányt már el sem fogadnál?
2020. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik férfi betegség miatt kövér, az menjen orvoshoz, vagy kérje meg a háziorvosát, hogy utalja be egy orvosi értelemben vett dietetikushoz. És kövér pasi amúgy is keresgéljen csak a kövér nők között.
2020. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg van olyan akit ez nem zavar, de ez inkább csak legenda, mert élőben ilyesmit még nem nagyon látott senki, csak hallomásból, hogy "a barátom barátjának a barátja..."


És még annyi kiegészítés, hogy a kövér férfi még kövér nőnek sem kell. Legalábbis a legtöbb kövér nőt csontvékony férfiakkal látom - legalábbis ezen a környéken így van.


Csalással kell lefogyni, máshogy nem megy, főleg ha az illető tényleg "hormonproblémák" miatt ilyen. Csak ahhoz "guba köll maxisok", ahogy Jar-Jar mondaná.


Ha viszont nem ez áll a háttérben, akkor a poklot fogod megjárni fogyás közben, csak a lefekvést fogod várni minden nap, hogy egy újabb napon legyél túl. Az egyetlen sikeres diétám ilyen volt. Csak számoltam vissza a perceket lefekvésig, mert akkor 10-12 óráig nem kell ébren lennem.

2020. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Boldog duci életet egy duci csajjal! 😊 Zsák a foltját, én ebben hiszek. Nálam mondjuk a külső nem problémás, nekem inkább a belső jelent gondot EQ-IQ kombó, osszeilloseg. Pl. én nem szívesen ismerkednék egy agysebesszel, mert én nem vagyok az. Tetszhet külsőre, de a nagy különbség már okozhat hosszútávon gondot.

Szal, nálad meg kulsoben van ugyanez. Nem hiszem el, h neked csak a vékony, átlagos testalkatú lányok jönnek be. Ha mégis így van, akkor nem csak a külsőddel van baj, hanem a belső/felső vezérléseddel is...

2020. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálatos, ha valaki önhibáján kívül túlsúlyos, és elhiszem, hogy pocsék érzés számodra, de ettől függetlenül én és mások ugyanúgy nem tudunk szexuálisan vonzódni egy túlsúlyos férfihoz, ami pedig elengedhetetlen egy hosszútávon is működő párkapcsolathoz. Sose jöttem volna össze olyannal, aki nem vonz külsőleg, mert a többség számára az is kell.


Azt üzenem, hogy menj el egy orvoshoz, mert könnyen létezhet megoldás a betegségedre vagy legalább olyan módszer, amivel leadhatsz valamennyit. Esetleg adj esélyt olyan nőknek, akik szintén túlsúlyosak és ugyanúgy szenvednek, mint te.

22/L

2020. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi pont azt üzenjük neked, mint amit te a betegség miatt kövér nőknek.
2020. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
A számomra undorító a lötyögő zsír, a vastag zsíros karok, ujjak és a toka. Mindegy miért rakódott a felesleg az illetőre, számomra az októl függetlenül taszító a külseje.
2020. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es teljesen jól leírta!
2020. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#2


+1

2020. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#2 Most már +2.

Edricus,mit jelent a csalással lefogyni?

2020. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!