Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi betegség miatt kövér az is örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Lőtéri kutyát nem érdekli ha nem tehet róla? Mindegy miért elhízott, onnantól kezdve a vékony, sportos és átlag testalkatú nőknél esélye nincs ?


Lányok mit üzentek a kövér srácoknak? Boldog magányos életet?


2020. dec. 9. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

10.


Zsírleszívás, gyomorszűkítő-műtét, olyan gyógyszer amitől az ember nem vágyik az édességekre, direkt erre a célra létrehozott "tábor" - ilyesmik.

2020. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.Oké,így már értem a "csalást".Csak az a gond vele,hogy nem igazán működik.(Tapasztalat.)

Én 16 évesen 103 kg voltam,a 180 cm-hez,szóval úgy néztem ki,mint...Most nem tudok rá analógiát,de undorítóan,valahányszor tükörbe néztem,rám jött a hányinger.

Na most,végigpróbáltam egy csomó baromságot/diétát/csodaszert/"különleges" edzéstervet,etc.,és ki merem jelenteni,hogy küzdelem nélkül nem megy a dolog.Ez volt a rossz hírem.A jó az,hogy nem kell szenvedni.

Egy év alatt fogytam le 86 kg-ra,naponta össz. 1 db,400 g-os konzervet ettem,és rendszeresen futottam,napi átlag 45/90 percet.(A futás jelentős túlsúllyal hülye ötlet,tönkrebasztam a térdem.Javaslom helyette a sétát,szobakerékpárt.)

Az általad írt trükkök azért nem működnek hosszú távon,mert nem becsülöd meg az eredményt.Vö. a lottónyertesek többsége elég hamar eltapsolja a nyereményét,(könnyen jött,könnyen ment) mivel nem tudja megkeresni a pénzt,így megtartani sem.

Nekem az öngyűlölet segített lefogyni(NEM javaslom,hosszú távon káros erre építeni!),de aki fogyni akar,annak elsősorban motivációra van szüksége.Ezt azért nehéz fenntartani,mert az evésnél azonnali a jutalom,a zsírégetés meg egy lassúbb folyamat.

Na most,ha úgy állsz hozzá,hogy "áldozatot hozok",akkor irtózatos akaraterőre lesz szükséged,hogy képes legyél végigvinni a dolgot.Viszont,ha úgy fogod fel,mint egy játékot,amit csak megnyerni lehet(Rosszabb állapotba nem kerülhetsz a fogyástól,ugye.),akkor nem fogod kínszenvedésnek megélni a dolgot.Nem áltatlak,az eleje kényelmetlen így is,de hosszú távon nagyon kifizetődő.

2020. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8 éves unokatestvérem pajzsmirigy betegség miatt már most 50-55 kilós, de szerintem velem ellentétben lesz barátnője, mert eléggé domináns éa aggresszív, ez a fajta magabiztosság pedig elég sok nőnek bejön.


Én közepesen vagyok kövér az én 85 kilómmal és 175 centiméteres magasságommal(?), de nem ezért nem kellek senkinek.


20F

2020. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!