Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég időd, akkor nincs pénzed, mert nincs munkád se.

Ha van elég pénzed, akkor nincs időd, mert alig marad a munkaidőn (8 óra + utazás) felül.


Ki van ez találva.

ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:

#81: Ismerkedés szintjére vonatkoztatva ez úgy működik, hogy ha jó pasi vagy, akkor teljesen más életutat fogsz bejárni, mintha átlagos és ha csúnya, úgyszintén.


Persze jóval összetettebb annál, hogy rövid alapigazságokat kinyilatkoztathassunk és bele tud szólni mind a libidó (ami nincs összefüggésben az ember külsejével), mint a neveltetés (ami úgyszintén), de még a véletlen is (megtalálod a másik feledet viszonylag fiatalon és ez kölcsönös).


Az említetteken túl ha jó pasi vagy, akkor valószínűleg eleve más klikkbe fogsz tartozni már általánosban és középiskolában és ez az extremitásoktól eltekintve (tehát az adott térségben nem vagy sem über-csóró, sem über-gazdag, hanem a kettő között szóródsz) az egész további életedre hatással lesz.


Átlagosként járhatod be a legkülönbözőbb életutakat, mert ekkor minden irányból hatnak rád az ingerek. És itt van meg az az "átok", hogy tudod milyen rossz szegénynek lenni, tudod hova vezetnek ezek az életutak, ezért foggal-körömmel kapaszkodnál a saját szintedbe vagy törekednél felfelé, amivel csak önmagadat rakod bele egy mókuskerékbe, de a tudásod miatt már boldog tudatlanságban sem tudsz élni, ugyanakkor a forrásaid nincsenek meg ahhoz, hogy feljebb kerülj a vagyoni státuszban.


Gazdagként meg ha extrém csúnya vagy is életed végéig prostizhatsz, mert belefér a költségvetésbe, ha viszont jól is nézel ki, akkor te vagy a Jolly Joker és csak azzal kapcsolatban kell aggódnod, hogy nehogy úgy végezd, mint Charlie Sheen és az se buli, ha életed végéig sokfelé kell gyerektartást fizetned.

ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

"És itt van meg az az "átok", hogy tudod milyen rossz szegénynek lenni, tudod hova vezetnek ezek az életutak, ezért foggal-körömmel kapaszkodnál a saját szintedbe vagy törekednél felfelé, amivel csak önmagadat rakod bele egy mókuskerékbe, de a tudásod miatt már boldog tudatlanságban sem tudsz élni, ugyanakkor a forrásaid nincsenek meg ahhoz, hogy feljebb kerülj a vagyoni státuszban."


Jól összefoglaltad, miért leszek öngyilkos a következő hónap elején. Ironikus módon pont az utolsó 1-2 tartozást akarom letudni az utolsó fizetéssel, utána szabadon mehetek el. Elég volt ennyi ebből. Még sok is.

ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
Vak, özvegy nőként egy gyerekkel nincs hol!
ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

#83-as!


Ha megteszed, akkor nagyon pipa leszek!


Ne csináld!


Legyél tökös, és vállald be hogy maradsz még, és végigcsinálod!


Én is itt vagyok még, és nekem sem a legszebb életút járt, de akkor is kikaparom magamnak, hogy valahogyan elvergődjek az életben!


"A fostenger már nyakig ér, de legalább még nem hullámzik!"

máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
Mivel én nem élek igazán szociális életet, így számomra az online tér marad, de azért így is lehet tök normális embereket megismerni! Nyilván nagyobb a rizikó, hogy olyanokba akadsz bele, akikbe nem kellene, de azért van, aki fennmarad a rostán és egész jó kis beszélgetés alakul ki.
máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk, azt gondolom. Aki nem jár társaságba és mondjuk a munkahelye is egy régi, állandó hely, ahol nincs embermozgás, nem olyan a munkaköre, hogy lehetősége legyen új embereket megismerni, nincs olyan hobbi vagy sport az életében ahol szintén lenne esély.. szóval igen, van más is így.

Az utcán meg nem nagyon szólítanak le manapság senkit, hogy ihatnánk egy kávét. 😃

máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk mi introvertaltak akik nem tudjuk órákig lokni a rizsat vagy sztorizgatni a semmiről.. nekünk sokszor fárasztó és csöndben figyelünk csak.
máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%
87-es válaszoló vagyok és nem vagyok introvertált. Csak egy bizonyos életkor után beszűkül a lehetőségek tára. Régen (fiatalon 😃) elmentem pl. egy buliba a baratmőimmel és máris volt lehetőség ismerkedni. Ma már ez nem opció.
máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!